Trailer: Tools Up! aangekondigd
Als je een geboren binnenhuisarchitect bent of voorzien bent van twee rechterhanden, dan kun je binnenkort je lol op. Met een officiële aankondigingstrailer is de renovatiegame Tools Up! aangekondigd.
Tools Up! wordt ontwikkeld door The Knights of Unity en uitgegeven door All In! Games. Het is de bedoeling dat je huizen netjes gaat renoveren, maar dit doe je niet alleen. Deze co-op game vraagt om een gedegen communicatie en goed teamwork om tot goede resultaten te komen. Tools Up! doet veel denken aan het succesvolle Overcooked! waarin je in coöperatief verband gerechten moet bereiden voor de gasten in een restaurant. Door de tijdsdruk en miscommunicaties kan er natuurlijk van alles misgaan, waardoor games als deze bij uitstek leuk zijn om thuis op de bank met vrienden te spelen. Bekijk hieronder de aankondigingstrailer.
Tools Up! maakt nog dit jaar zijn opwachting voor pc via Steam, Nintendo Switch, Xbox One en PlayStation 4.
Een eindbaas van Gameliner. Als hoofdredacteur is Patrick altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes. Denk je met een dikke scoop te komen, dan is Patrick je geheid voor. De gameverslaving van deze turbopapa begon ooit met Donkey Kong Country en Unreal Tournament, maar kent tegenwoordig geen grenzen. Zelfs een tweeling die zijn consoles continu in gijzeling neemt, weet hem niet van zijn passie weg te houden.
Reviewscore
3/5
Platforms