Trailer: Tricky Towers voor Nintendo Switch aangekondigd
WeirdBeard Games heeft vandaag aangekondigd dat Tricky Towers naar de Nintendo Switch komt. De puzzelgame komt na de vele verzoeken van de fans volgende maand uit.
Binnenkort kun je de mooiste torens bouwen en het opnemen tegen je vrienden. Natuurlijk werkt de zwaartekracht niet mee, wordt je af en toe verrast door windvlagen en moet je oppassen voor de magische aanvallen van je tegenstanders. De game biedt drie verschillende multiplayer modi waaronder race, survival en puzzle. Daarnaast biedt de single player modus ook nog eens vijftig trails om je vaardigheden te vergroten. Bekijk de trailer hier.
Tricky Towers komt op 11 oktober naar de Nintendo Switch en is verkrijgbaar voor de PlayStation 4, Xbox One en de pc.
Philip gaat niet van huis zonder zijn rode pen op zak. Ondanks het gebrek aan tijd, heeft hij altijd wel wat tijd over om wat d-tjes en t-tjes te corrigeren of beter nog, voor een groots avontuur in de meest uitgebreide RPG’s. In zijn lange leven heeft Philip al flink wat consoles versleten. Hij is echter nog lang niet klaar!
Reviewscore
Nog niet bekend
Platforms