Twitter tijdens het racen in Blur
Twitter wordt alsmaar bekender en bekender. Mensen Twitteren in de trein, op het werk, maar tijdens het gamen is er nog geen goede Twitter-mogelijkheid. Bizarre Creations wilt dit veranderen.
Het zal namelijk mogelijk zijn om in hun nieuwste racegame Blur te kunnen Twitteren. Hoe Twitter geïntegreerd gaat worden in de game is nog onbekend. Of de ondersteuning direct bij de release al beschikbaar is, weten we ook nog niet. Ook Microsoft komt in de herfst met een update waarmee je via het Dashboard kan Twitteren en andere sociale netwerken kunt gebruiken.
-
VerlanglijstVerlanglijst: 20/09/'26 met Neighborhoods, Cozy Game Restoration en A Short Quest
Nolstalgie staat in deze Verlanglijst centraal, want we behandelen een klassieke RPG, een citybuilder en het schoonmaken van oude game cartridges.
0 reacties -
GeruchtGerucht: XBOX introduceert binnenkort 'Mythic Achievements'
XBOX-spelers rapporteren massaal de toevoeging van een nieuwe feature die nog niet live staat. Het gaat om zogeheten 'Mythic'-achievements.
4 reacties -
NieuwsMarvel's Wolverine vaker verkocht dan Death Stranding 2
Insomniac Games kan tevreden terugkijken op de eerste dagen na release van Marvel's Wolverine. De game is bijna 2 miljoen keer verkocht.
50 reacties -
FilmsLollipop Chainsaw krijgt live-action film
Dragami Games heeft tijdens Tokyo Game Show nog meer nieuws over Lollipop Chainsaw naar buiten gebracht. Er wordt gewerkt aan een live-action film.
8 reacties
Leidt dit niet af tijdens het racen? :D Hopelijk werken ze het goed uit...
Die kans zit er natuurlijk best in, maar misschien dat ze je ook de mogelijkheid geven om zelf wat te plaatsen...
Krijg je dan automatische berichtjes als:
Ik ben net eerste geworden op Silverstone
?
Dat zou namelijk best wel zinloos zijn...