Ubisoft laat E3 2023 aan zich voorbij gaan
Opnieuw een grote aderlating voor de E3 show van dit jaar. Ubisoft heeft aangekondigd dit jaar niet aanwezig te zullen zijn op de Amerikaanse gamebeurs.
Het gaat de E3 niet bepaald voor de wind. Na een aantal jaren van afwezigheid door de coronapandemie vindt E3 nu eindelijk weer doorgang. Toch heeft die afwezigheid de beurs weinig goeds gedaan. Veel grote uitgevers laten de beurs dit jaar namelijk links liggen. Sony, Xbox en Nintendo hadden al laten weten niet aanwezig te zijn tijdens E3, maar nu heeft ook Ubisoft laten weten niet bij het feestje aanwezig te zijn. De uitgever en ontwikkelaar zegt zich te willen richten op de eigen Ubisoft Forward showcases. Eerder heeft Ubisoft aangegeven wel bij E3 aanwezig te zijn, maar hier zijn ze dus op teruggekomen.
E3 vindt plaats van dinsdag 13 juni tot en met vrijdag 16 juni 2023.
Een eindbaas van Gameliner. Als hoofdredacteur is Patrick altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes. Denk je met een dikke scoop te komen, dan is Patrick je geheid voor. De gameverslaving van deze turbopapa begon ooit met Donkey Kong Country en Unreal Tournament, maar kent tegenwoordig geen grenzen. Zelfs een tweeling die zijn consoles continu in gijzeling neemt, weet hem niet van zijn passie weg te houden.
-
TrailerPS VR2-exclusive CleanSheet Soccer 2 verschijnt net voor de start van het WK 2026
CleanSheet Soccer 2 is net voor de start van het WK 2026 verkrijgbaar voor PS VR2. Kruip in de rol van doelman, speel wedstrijden en klim in de rankings.
1 reactie -
VideoState of Decay 3 Deep Dive-video toont nieuwe inzichten
Via de Official XBOX Podcast zien we een 40 minuten durend segment bij Undead Labs . De ontwikkelaar verschaft namelijk een deep dive van State of Decay 3.
4 reacties -
NieuwsFrontier Games kondigt stilletjes nieuwe management-sim aan
Frontier Developments werkt aan een gloednieuwe Planet-managementsim. De game moet tussen mei 2027 en mei 2028 verschijnen en kent een nieuw onderwerp.
7 reacties -
OpinionHet duivelse gamekeycard-dilemma van Nintendo-fans
Help je fysieke media met gamekeycard-boycotts, of versnel je daarmee de ondergang van alle fysieke games? Nils neemt je mee in het dilemma.
14 reacties