Verzamel robots in Lynked: Banner of the Spark

Een nieuwe game is zojuist uit de doeken gedaan. Tijdens gamescom Opening Night Live is de game Lynked: Banner of the Spark uit de doeken gedaan.

Lynked is de eerste game van ontwikkelaar Fuzzy Bot. In de game speel je als de laatste mens op aarde, waar alleen robots nog iets van een teken van leven tonen. Het is aan de speler om de kwaadaardige robots een halt toe te roepen door tegen ze te vechten en een eigen basis op te bouwen met verschillende npc's die je in de wereld vindt. Versla bosses, richt je eigen huis in of bevrijd de zee van alle robotvissen, want dat kan je natuurlijk ook doen blijkbaar. De trailer is hieronder in zijn geheel te bekijken.

Lynked: Banner of the Sparks is vanaf 22 oktober beschikbaar in early access op Steam.

Bron: gamescom
Jolien Mauritsz
Jolien Mauritsz Redacteur
Gemiddelde reviewscore: 3,5/5 93 reviews 1411 artikelen geplaatst

Jolien mag er dan poeslief uitzien, maar onder dat schattige laagje schuilt een echte contenttijger. De berichten vliegen je om de oren en dankzij haar tomeloze werklust ben jij in no-time weer een stukje wijzer. Wanneer Jolien eindelijk een moment voor zichzelf vindt, brengt ze dat het liefst door met franchises uit het Nintendo-kamp, zoals The Legend of Zelda. Al is er één subgenre dat haar volledig in zijn greep houdt: (farming) sims.

Packshot Lynked: Banner of the Spark

Reviewscore

Nog niet bekend

Ontwikkelaar

FuzzyBot

Uitgever

FuzzyBot

Release

22 oktober 2024

Platforms

PC
NSW
PS5
XBS
NS2
Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord