Video: Back to the Future toont eerste beelden
Telltale Games, de ontwikkelaar van onder andere Sam & Max en Tales of Monkey Island, is al een tijdje bezig met een game maken die gebaseerd is op de Back to the Future-trilogie films.
Deze Back to the Future-trilogie zal zoals we gewend zijn van de Telltale Games in verschillende episodes uitkomen. Erg veel details heeft de ontwikkelaar nog niet bekendgemaakt. Vandaag verscheen al wel de eerste trailer van de game Back to the Future.
-
Game review0Lily's World XD review - Tieners op het Dark Web
Wat is er met Lily gebeurd al die jaren geleden? In haar laptop zitten veel geheimen verborgen: aan jou om ze te vinden in deze unieke horrorgame.
0 reacties -
DownloadnieuwsSpeel de demo van Castlevania: Belmont's Curse vanaf 1 oktober 2026
Interesse in Castlevania: Belmont's Curse? Dan heeft Konami goed nieuws voor je, want er wordt een demo vrijgegeven van de aankomende actie-platformer.
4 reacties -
IndustrieWaarom Japanse gamestudio’s minder ontslaan dan westerse
Japanse ontwikkelaars en uitgevers lijken veel minder mensen te ontslaan dan hun westerse tegenhangers. Cijfers bevestigen dat, maar waar komt dit door?
4 reacties -
LeakLeak: Grand Theft Auto-broncode gelekt, geschrapte dlc gespot
Uit 192 GB aan gelekte GTA-broncode komen geschrapte missies, een Liberty City-DLC, Trevor-content en een vroege schets van de GTA 6-map naar voren.
6 reacties
Tof, maar Telltale kennende zal het wel een point and click adventure worden en daar heb ik niet (meer) zoveel mee. Had wel een toffe action-adventure willen zien. Maar goed, wel tof dat ze al die 80's klassiekers nieuw leven inblazen. Eerst Ghostbusters, nu dit. What's next? Zou wel weer een nieuwe game van Bill&Ted willen zien. Exellent Adventure op de Atari Lynx was onwijs tof. Ik mis sowieso het soort films van de jaren '80. Gezellige films met een tikkeltje fantasie of scifi en een redelijke dosis humor. Back to the Future, Gremlins, Ghostbusters, Tron, Wargames en ga zo maar door. Tegenwoordig nemen alle films zichzelf veel te serieus en is er mijns inziens veel minder binding met de hoofdrolspelers...
Wel heel erg cartoony zeg(gaaaaap) Ik weet niet of dit wel iets voor mij is....:P