Video: Hitman Absolution - Storytelling
De uitgever, Square Enix, komt binnenkort met een nieuwe Hitman-game op de proppen. In Hitman: Absolution kruip je in de huid van een kale huurmoordenaar en ga je op pad om allerlei missies te vervullen.
In de onderstaande video neem je een kijkje achter de schermen van de ontwikkelaar, IO Interactive, die uitlegt wat ervoor nodig is om een boeiend verhaal te vertellen in een game.
Hitman: Absolution staat gepland voor 20 november dit jaar voor de PlayStation 3, Xbox 360 en de pc.
-
TrailerBall x Pit krijgt betaalde DLC Risen Ballbylon op 12 november
Ball x Pit: Risen Ballbylon verschijnt op 12 november 2026 voor $5,99 en voegt vier biomes, veertig vijanden, 45 passives en acht personages toe.
0 reacties -
NieuwsLufia keert terug met Lufia 1 & 2 The Sinistral Saga
Lufia 1 & 2 The Sinistral Saga is een bundel van de eerste twee Lufia games die op de SNES werden uitgebracht en worden nu opnieuw uitgegeven.
0 reacties -
TrailerWe Were Here Tomorrow heeft eindelijk een releasedatum
We Were Here Tomorrow, het nieuwste project van de Nederlandse studio Total Mayhem Games, heeft eindelijk een releasedatum te pakken.
0 reacties -
TrailerIn Let's Build a Dungeon bouw je zelf een MMO
Let's Build a Dungeon verschijnt in februari 2027 in early access voor pc en laat je een eigen MMO ontwikkelen, testen en op de markt brengen.
0 reacties
Ik heb de laatste tijd ook met genoegen zitten wachten op de release van deze game nadat ik hier een artikel over gelezen had.
Wel mooi dat ze er eindelijk story-telling hebben toegevoegd, Dit maakt de game precies zoals ik het me had voorgesteld. Op alle mogelijke manier die je kunt bedenken een level te spelen waneer je eigenlijk "nooit" Game Over bent. (Natuurlijk wel als je zelfmoord pleegt met een Slagersmes :P)
Ik heb nog een StoryTelling gebasseerd spel waar ik druk mee in de weer ben de laatste tijd, The Walking Dead. Als dit ongeveer in die omgeving gaat afspelen, zoals waarschijnlijk gaat gebeuren, ben ik blij!
Ik heb zin in deze game gekregen. Ik vond de Hitman-games van vroeger alleen nooit zoveel aan.