Video: Square Enix en Marvel slaan hun handen ineen
Square Enix en Marvel slaan hun handen ineen. Uitgever Square Enix heeft bekendgemaakt dat ze samen gaan werken met Marvel aan meerdere games rondom de helden bekend uit de Avengers-films.
Studio's Eidos Montreal en Crystal Dynamics zijn ingeschakeld om deze games, welke worden ontwikkeld onder de projectnaam 'The Avengers Project', daadwerkelijk vorm te geven. Naast een korte trailer is er echter nog weinig te vertellen over dit nieuwe project.
Het project met de naam 'The Avengers Project' krijgt in 2018 meer informatie.
-
GeruchtGerucht: XBOX introduceert binnenkort 'Mythic Achievements'
XBOX-spelers rapporteren massaal de toevoeging van een nieuwe feature die nog niet live staat. Het gaat om zogeheten 'Mythic'-achievements.
4 reacties -
NieuwsMarvel's Wolverine vaker verkocht dan Death Stranding 2
Insomniac Games kan tevreden terugkijken op de eerste dagen na release van Marvel's Wolverine. De game is bijna 2 miljoen keer verkocht.
49 reacties -
FilmsLollipop Chainsaw krijgt live-action film
Dragami Games heeft tijdens Tokyo Game Show nog meer nieuws over Lollipop Chainsaw naar buiten gebracht. Er wordt gewerkt aan een live-action film.
4 reacties -
NieuwsOok Capcom maakt gebruik van frame generation op Switch 2
Dragon's Dogma 2 gebruikt frame generation op Nintendo Switch 2 om 30 fps naar 60 fps te tillen. Capcom waarschuwt wel voor mogelijke ghosting.
3 reacties
Interessant als het Marvel games worden zoals Tomb Raider dan kan het bijna niet meer mis gaan. Om eerlijk te zijn heb ik nog nooit een op Marvel gebaseerde game gespeeld, omdat de games me normaal echt niet trekken. De films zijn een heel ander verhaal (H)