Video: SWAT-team valt huis van Counter-Strike speler binnen
Op het ene moment speel je nog rustig een potje Counter-Strike, kort daarna wordt je huis binnengevallen door een SWAT-team en wordt je op de grond gegooid. In de onderstaande video is te zien hoe de zeer goede Counter-Strike speler Kootra een nieuwe slachtoffer van het zogenaamde 'swatted' is.
'Swatted' houd in dat iemand 911 belt en een valse melding geeft zoals een bommelding of dat er vermoedelijk een gevaarlijk individu in de buurt woont. Tijdens het gamen zijn er in Amerika steeds vaker spelers die worden ingemaakt door een andere speler en deze erin willen luizen door het SWAT-team op de woning van deze speler af te sturen.
-
TrailerKameraadschap staat centraal in Call of Duty: Modern Warfare 4 campagne-trailer
Activision toont een nieuwe campagnetrailer van Call of Duty: Modern Warfare 4. Dit keer staan onderlinge kameraadschap en muzieksmaak centraal.
0 reacties -
TrailerTMNT: Splintered Fate 2.0 bevat flinke lading gratis content
TMNT: Splintered Fate 2.0 krijgt dankzij de King's Gambit nieuwe levels, het personage Slash, een companion en meer gratis alsmede betaalde content.
0 reacties -
TrailerDit kan je allemaal spelen in de gratis week van Battlefield 6
Battlefield 6 is vanaf vandaag (18 augustus) een week lang gratis speelbaar op PlayStation 5, Xbox Series en pc, inclusief de nieuwe Wake Island-content.
0 reacties -
TrailerRayman krijgt soort van eigen racegame met Rayman Raycer
Rayman maakt zijn autoracedebuut met Rayman Raycer. De gratis The Crew-update verschijnt op 19 augustus en introduceert een nieuw uniek Rayman-parcours.
0 reacties