Video: Yooka-Laylee heeft een releasedatum gekregen
Yooka-Laylee heeft een releasedatum gekregen en komt 11 april uit, maar niet langer voor de Wii U. Dat heeft ontwikkelaar Playtonic bekendgemaakt. Daarbij geeft Playtonic aan dat het door 'unforeseen technical issues' niet meer mogelijk is de game naar de Wii U te brengen. Van de game is ook een nieuwe trailer verschenen.
Toch is er nog een kans dat Nintendo-fans de game te spelen krijgen. Want Playtonic werkt nog steeds samen met Nintendo om de game nu naar de Nintendo Switch te krijgen. Mensen die hadden meegedragen op Kickstarter aan de Wii U-versie, kunnen nu de game op een ander platform krijgen.
Yooka-Laylee komt op 11 april naar de PlayStation 4, Xbox One, pc en dus mogelijk de Nintendo Switch.
-
GeruchtGerucht: XBOX introduceert binnenkort 'Mythic Achievements'
XBOX-spelers rapporteren massaal de toevoeging van een nieuwe feature die nog niet live staat. Het gaat om zogeheten 'Mythic'-achievements.
4 reacties -
NieuwsMarvel's Wolverine vaker verkocht dan Death Stranding 2
Insomniac Games kan tevreden terugkijken op de eerste dagen na release van Marvel's Wolverine. De game is bijna 2 miljoen keer verkocht.
49 reacties -
FilmsLollipop Chainsaw krijgt live-action film
Dragami Games heeft tijdens Tokyo Game Show nog meer nieuws over Lollipop Chainsaw naar buiten gebracht. Er wordt gewerkt aan een live-action film.
4 reacties -
NieuwsOok Capcom maakt gebruik van frame generation op Switch 2
Dragon's Dogma 2 gebruikt frame generation op Nintendo Switch 2 om 30 fps naar 60 fps te tillen. Capcom waarschuwt wel voor mogelijke ghosting.
3 reacties
Ziet er schattig uit, lijkt me wel wat :)
Maar... relaesedatum? (nooo)
Die geluidjes XD het heeft echt veel weg van banjo kazooie. Geweldige games waren dit op de N64. Ik wil deze ook echt graag hebben. Komt die eigenlijk ook fysiek?