Warriors Orochi 2 verschijnt dit najaar
Koei, de niet met een melkfabriek te verwarren Japanse ontwikkelaar, heeft aangekondigd dit jaar het vervolg op Warriors Orochi naar de Xbox 360 en PlayStation 2 te brengen.
Het vervolg dat logischerwijs Warriors Orochi 2 gaat heten, bevat meer dan 90 speelbare karakters die in teams van 3 aan massale veldslagen kunnen deelnemen.
Ten opzichte van het eerste deel bestaat nu ook de mogelijkheid het tegen een vriend of vriendin op te nemen in de versus-modus, die vier speltypes bevat. Ook is het in de singleplayer-modus mogelijk om meerdere verhaallijnen te volgen.
Naast deze aankondiging heeft de ontwikkelaar ook bekendgemaakt dat het eerste deel, dat verscheen op de PlayStation 2, Xbox 360, PC en PSP, ruim 1,5 miljoen keer over de toonbank is gegaan.
Platforms
-
NieuwsBloodlines 2 krijgt uitgebreide Summer Update met fotomodus
Bloodlines 2 krijgt een Summer Update met fotomodus, noir mode en nieuwe vuurwapenopties. De update verschijnt samen met The Flower & The Flame.
0 reacties -
NieuwsCrimson Desert gaat zes miljoen keer over de toonbank
Crimson Desert is wereldwijd meer dan zes miljoen keer verkocht. Ontwikkelaar Pearl Abyss bedankt spelers in een speciale social media post.
2 reacties -
NieuwsOne More Game geeft als eerste toe en stelt Valor Mortis uit
De overvolle september-maand heeft z'n eerste slachtoffer gemaakt. One More Game durft de concurrentie niet aan en stelt Valor Mortis uit naar oktober...
0 reacties -
TrailerMaak kennis met de personages uit S.T.A.L.K.E.R. 2: Cost of Hope-DLC
IGN heeft een primeur te pakken. Samen met GSC Game World brengen ze een nieuwe verhalende trailer uit van S.T.A.L.K.E.R. 2: Cost of Hope.
0 reacties