Wii MotionPlus in toekomst 'verplicht'
Op de E3 heeft Nintendo een paar grote dingen verteld, die veelbelovend klonken. Sommige dingen zijn echter mooier dan ze lijken.
Zo blijkt Wii MotionPlus 'verplicht' te gaan worden in toekomstige games. Wii MotionPlus is een apparaatje dat aan de Wiimote kan worden bevestigd, zodat je beweging beter worden geregistreerd. Miyamoto liet weten dat het apparaatje de standaard zal worden voor games in de toekomst. Het lijkt er dus op dat we massaal dit nieuwe extraatje moeten aanschaffen.
Of dat zo is moet natuurlijk nog blijken. Voorlopig kunnen we Wii MotionPlus nog als extraatje zien, en kunnen we het allereerst met Wii Sports: Resorts als bundel kopen. Voor hoeveel dit over de toonbank moet gaan weten we nog niet.
-
VideoSeason 02 van multiplayer-FPS WARDOGS verschijnt in oktober
Ontwikkelaar BULKHEAD laat via een video-update veel informatie los over Season 02 van de multiplayer-FPS WARDOGS.
0 reacties -
GameplayZo verhoudt Dragon's Dogma 2 op Switch 2 zich tot de PS5-versie
Benieuwd naar de performance van Dragon's Dogma 2: Dark Arisen op Nintendo Switch 2? Bekijk nu de vergelijkingsvideo!
4 reacties -
GameplayCall of Duty: Modern Warfare 4 DMZ valt ook onder Early Access
Ook de DMZ-modus valt onder de Call of Duty: Modern Warfare 4 Early Access. Bekijk nu meer gameplaybeelden van de modus!
4 reacties -
GameplayYear Two-content Sonic Racing: CrossWorlds onthuld
Benieuwd wat Year Two in Sonic Racing: CrossWorlds te bieden heeft? Van gratis personages tot betaalde DLC, je leest het hier!
5 reacties
Heel veel sites spreken van schande van dat ding, maar vind echt soms een beetje te overdreven hoor. Ik bedoel Nintendo bedenkt een oplossing en het kost natuurlijk niet niks. Als je het beter wilt dan moet je deze kopen.. en de wii ach het is toch niet zo duur als een ps3.. :P
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.