Wii U GamePad krijgt 3DS-achtige interface
Nintendo heeft tijdens de Nintendo Direct-presentatie van gisteren de interface van het Wii U-besturingssysteem op de GamePad onthuld. Wat hierbij voornamelijk opvalt is dat de opzet ervan grotendeels gelijk is aan de interface van de 3DS.
Applicaties worden weergegeven in kanalen en de applicaties die je op de achtergrond zal kunnen draaien staan (net zoals bij de 3DS) apart. Hieronder zit onder andere de internetbrowser. Je kan hieronder een screenshot van de interface bekijken.
De Wii U zal vanaf 30 november in de Europese winkels komen te liggen. Wat vinden jullie van de interface?
-
TrailerKameraadschap staat centraal in Call of Duty: Modern Warfare 4 campagne-trailer
Activision toont een nieuwe campagnetrailer van Call of Duty: Modern Warfare 4. Dit keer staan onderlinge kameraadschap en muzieksmaak centraal.
1 reactie -
TrailerTMNT: Splintered Fate 2.0 bevat flinke lading gratis content
TMNT: Splintered Fate 2.0 krijgt dankzij de King's Gambit nieuwe levels, het personage Slash, een companion en meer gratis alsmede betaalde content.
0 reacties -
TrailerDit kan je allemaal spelen in de gratis week van Battlefield 6
Battlefield 6 is vanaf vandaag (18 augustus) een week lang gratis speelbaar op PlayStation 5, Xbox Series en pc, inclusief de nieuwe Wake Island-content.
2 reacties -
TrailerRayman krijgt soort van eigen racegame met Rayman Raycer
Rayman maakt zijn autoracedebuut met Rayman Raycer. De gratis The Crew-update verschijnt op 19 augustus en introduceert een nieuw uniek Rayman-parcours.
0 reacties