Zeer slecht nieuws voor de Duitse Black Ops fanaten
Activision heeft bekendgemaakt dat het voor Duitse gamers geen zin heeft de game Call of Duty: Black Ops uit het buitenland te importeren. De game zal dan namelijk niet werken! Eerder werd er verteld dat het alleen om de pc-versie zou gaan, maar helaas!
De moeilijkheden rond Black Ops zijn veroorzaakt door de Duitse regering die games censureert en dus de allergrofste stukken uit de game knipt. Met het vorige deel uit de Call of Duty serie was hetzelfde aan de hand. Toen werd de Duitse gamer verboden om het bekende vliegveldlevel uit de game te spelen.
Kortom, heel slecht nieuws voor de Duitse gamer.
-
TrailerRayman krijgt soort van eigen racegame met Rayman Raycer
Rayman maakt zijn autoracedebuut met Rayman Raycer. De gratis The Crew-update verschijnt op 19 augustus en introduceert een nieuw uniek Rayman-parcours.
0 reacties -
NieuwsMean Girls en Clueless catwalken gratis naar The Sims 4
Maak je klaar voor drama. Mean Girls en Clueless maken hun opwachting in EA's The Sims 4. Met de kits tover jij je Sim helemaal om tot glamourpoes.
0 reacties -
GameplayCheck hier gameplay van Elden Ring op de Nintendo Switch 2
Benieuwd hoe Elden Ring Tarnished Edition op de Nintendo Switch 2 draait? Check hier de gloednieuwe gameplaytrailer en vel zelf een oordeel!
2 reacties -
NieuwsControl Resonant is goud gegaan, maar fysieke release is uitgesteld
Zowel goed als minder goed nieuws rondom de actiegame Control Resonant. Remedy Entertainment geeft een update over de aanstaande launch.
3 reacties