Zwaard is een nieuwe Nederlandse indiegame
ZWAARD is een nieuwe game van een net gestarte Nederlandse indie ontwikkelaar. Top Hat Studios kondigde onlangs het debuut aan van Beleef Studios met een trailer.
ZWAARD was één van de games die Top Hat Studios op 22 april aankondigde tijdens hun showcase. In de game probeer jij jouw ideale zwaard te creëren met behulp van onderdelen die je vindt in een post-apocalyptische wereld. Je kunt de open wereld verkennen en jezelf beschermen tegen gevaren die je onderweg tegenkomt met jouw zelf samengestelde zwaard. Bekijk hieronder alvast de aankondigingstrailer!
ZWAARD heeft nog geen releasedatum of releasewindow gekregen.
Je zou het haast niet zeggen, maar Eilish heeft een passie voor alles dat de "normale mens" de stuipen op het lijf jaagt. Haar stapel dekentjes is torenhoog en wanneer de zon zijn oogjes sluit, wikkelt ze zich in haar coconnetje om zich onder te dompelen in menig nachtmerrie. Vergis je echter niet, Eilish is altijd vlijmscherp. Ze scheidt het kaf van het koren en weet het laatste nieuws recht voor je raap te brengen.
Platforms
-
NieuwsSilent Hill: Townfall voorzien van flinke update
De nieuwe update van Silent Hill: Townfall voegt een nieuwe moeilijkheidsgraad toe: hard mode.
0 reacties -
NieuwsBekijk hier eerste gameplaybeelden van Hunter: The Reckoning - Deathwish
Eerste beelden van de personagecreatie in Hunter: The Reckoning - Deathwish bekijk je hier!
0 reacties -
WeekendmodusWeekendmodus: van 30 oktober 2026 met Alan Wake 2
Komend weekend is het Halloween, dus de weekendmodus van deze week zit propvol met horrorgames. Wat speel jij?
87 reacties -
NieuwsMelvor Idle 2 verschijnt binnenkort in Early Access
Melvor Idle 2 verschijnt op 17 november in Steam Early Access met nieuwe skills en Jagex als uitgever.
1 reactie
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.