Game Over Podcast: S1, E100 - De jubileumeditie
Het grote moment is eindelijk hier! Deze week is namelijk de 100ste editie van Game Over! Dat moet natuurlijk gevierd worden en daarom schuiven deze keer alle podcasters aan om samen terug te blikken op de afgelopen 99 podcasts. Met natuurlijk alle chaos die je daarbij verwacht. Maar er is ook uitgebreid aandacht voor al het gamescom nieuws van de afgelopen week, met natuurlijk uitgebreid aandacht voor Halo Infinite, Marvel's Midnight Suns en DokeV.
-
GeruchtGerucht: XBOX introduceert binnenkort 'Mythic Achievements'
XBOX-spelers rapporteren massaal de toevoeging van een nieuwe feature die nog niet live staat. Het gaat om zogeheten 'Mythic'-achievements.
4 reacties -
NieuwsMarvel's Wolverine vaker verkocht dan Death Stranding 2
Insomniac Games kan tevreden terugkijken op de eerste dagen na release van Marvel's Wolverine. De game is bijna 2 miljoen keer verkocht.
49 reacties -
FilmsLollipop Chainsaw krijgt live-action film
Dragami Games heeft tijdens Tokyo Game Show nog meer nieuws over Lollipop Chainsaw naar buiten gebracht. Er wordt gewerkt aan een live-action film.
4 reacties -
NieuwsOok Capcom maakt gebruik van frame generation op Switch 2
Dragon's Dogma 2 gebruikt frame generation op Nintendo Switch 2 om 30 fps naar 60 fps te tillen. Capcom waarschuwt wel voor mogelijke ghosting.
3 reacties
Genoten dames en heren, zondagochtend natuurlijk meteen geluisterd. Trots op jullie!
De honderdste aflevering alweer. Een leuke aflevering weer.