Dit was het nieuws: Black Ops 4, The Division 2 en Super Smash Bros. (Week 10)

Afgelopen week is er een om niet snel te vergeten. Zo kwam Nintendo met een ijzersterke Nintendo Direct waarin games zoals Super Smash Bros en Captain Toad voorbijkwamen, onthulde Ubisoft The Division 2, en kondigde Activision de door iedereen verwachtte Call of Duty: Black Ops 4 aan. Zit jij er al helemaal klaar voor? Dit was het nieuws van week 10.

Vind jij dit soort video's leuk? Geef dan gerust een duimpje omhoog en laat het ons weten in de reacties. Volgende week zijn we weer terug met het nieuws van week 11!

Patrick Meurs
Patrick Meurs Redacteur

Beeldspraak, woordspelingen en, in veel gevallen flauwe, grappen vormen voor Patrick de dagelijkse kost. Deze Brabantse flapuit neemt geen blad voor de mond, waardoor zijn mening altijd heerlijk recht voor z’n raap is. Ben je op zoek naar een creatieve en pakkende tekst, dan hoef je niet verder te kijken. Maar let wel op, want deze woordentovenaar zit niet altijd achter zijn computer om ziltige woorden van digitale inkt te voorzien. Veelal vind je hem namelijk terug in angstaanjagende horrorgames en eigenzinnige actietitels.