Dit was het nieuws: Call of Duty, No Man's Sky en PS VR (Week 13)
Er is een grote kans dat je nu met een schaal vol gevonden paaseieren op de schoot te wachten op jouw wekelijkse portie nieuws. Ook deze week is er weer genoeg verschenen. Wat dacht je bijvoorbeeld van de nieuwe Call of Duty-DLC, de prijsdaling van de PS VR en de terugkeer van No Man's Sky. Neem gerust nog een paaseitje en maak je klaar voor het nieuws van week 13!
Vind jij dit soort video's leuk? Geef dan gerust een duimpje omhoog en laat het ons weten in de reacties. Volgende week zijn we weer terug met het nieuws van week 14!
-
VideoSeason 02 van multiplayer-FPS WARDOGS verschijnt in oktober
Ontwikkelaar BULKHEAD laat via een video-update veel informatie los over Season 02 van de multiplayer-FPS WARDOGS.
0 reacties -
GameplayZo verhoudt Dragon's Dogma 2 op Switch 2 zich tot de PS5-versie
Benieuwd naar de performance van Dragon's Dogma 2: Dark Arisen op Nintendo Switch 2? Bekijk nu de vergelijkingsvideo!
2 reacties -
GameplayCall of Duty: Modern Warfare 4 DMZ valt ook onder Early Access
Ook de DMZ-modus valt onder de Call of Duty: Modern Warfare 4 Early Access. Bekijk nu meer gameplaybeelden van de modus!
3 reacties -
GameplayYear Two-content Sonic Racing: CrossWorlds onthuld
Benieuwd wat Year Two in Sonic Racing: CrossWorlds te bieden heeft? Van gratis personages tot betaalde DLC, je leest het hier!
5 reacties
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.