Dit was het nieuws: Samen overleven we het wel (Week 25)
Voorgaande week stond geheel in het teken van de E3, maar vanaf vandaag gaan we gewoon weer van start met de reguliere Dit was het nieuws. De E3 drukte is weer gaan liggen, maar dat wil niet zeggen dat er een tekort aan nieuwtjes is. Zo komen Call of Duty, Beyond Good and Evil 2 en een samenwerking tussen Xbox en Nintendo voorbij. Dit was het nieuws van week 25!
Vind jij dit soort video's leuk? Geef dan gerust een duimpje omhoog en laat het ons weten in de reacties. Volgende week zijn we weer terug met het nieuws van week 25!
Beeldspraak, woordspelingen en, in veel gevallen flauwe, grappen vormen voor Patrick de dagelijkse kost. Deze Brabantse flapuit neemt geen blad voor de mond, waardoor zijn mening altijd heerlijk recht voor z’n raap is. Ben je op zoek naar een creatieve en pakkende tekst, dan hoef je niet verder te kijken. Maar let wel op, want deze woordentovenaar zit niet altijd achter zijn computer om ziltige woorden van digitale inkt te voorzien. Veelal vind je hem namelijk terug in angstaanjagende horrorgames en eigenzinnige actietitels.
-
LeakLeak: Grand Theft Auto-broncode gelekt, geschrapte dlc gespot
Uit 192 GB aan gelekte GTA-broncode komen geschrapte missies, een Liberty City-DLC, Trevor-content en een vroege schets van de GTA 6-map naar voren.
4 reacties -
VerlanglijstVerlanglijst: 20/09/'26 met Neighborhoods, Cozy Game Restoration en A Short Quest
Nolstalgie staat in deze Verlanglijst centraal, want we behandelen een klassieke RPG, een citybuilder en het schoonmaken van oude game cartridges.
0 reacties -
GeruchtGerucht: XBOX introduceert binnenkort 'Mythic Achievements'
XBOX-spelers rapporteren massaal de toevoeging van een nieuwe feature die nog niet live staat. Het gaat om zogeheten 'Mythic'-achievements.
4 reacties -
NieuwsMarvel's Wolverine vaker verkocht dan Death Stranding 2
Insomniac Games kan tevreden terugkijken op de eerste dagen na release van Marvel's Wolverine. De game is bijna 2 miljoen keer verkocht.
53 reacties