E3: Nabespreking Square Enix

De heren Rudy en Patrick namen ook de zeer beknopte presentatie van Square Enix onder de loep, waarin de hoofdrol toch wel was weggelegd voor Lara Croft. Toch moest en zou Rudy het nog even hebben over zijn geliefde Kingdom Hearts 3.

Patrick was eerder geïntrigeerd door het stille The Quiet Man en Babylon's Fall, ook al kon hij geen touw aan de presentatie vastknopen. Dat en meer bespreekt het dynamische duo in de nabespreking van Square Enix' E3 mediabriefing.

Patrick Meurs
Patrick Meurs Redacteur

Beeldspraak, woordspelingen en, in veel gevallen flauwe, grappen vormen voor Patrick de dagelijkse kost. Deze Brabantse flapuit neemt geen blad voor de mond, waardoor zijn mening altijd heerlijk recht voor z’n raap is. Ben je op zoek naar een creatieve en pakkende tekst, dan hoef je niet verder te kijken. Maar let wel op, want deze woordentovenaar zit niet altijd achter zijn computer om ziltige woorden van digitale inkt te voorzien. Veelal vind je hem namelijk terug in angstaanjagende horrorgames en eigenzinnige actietitels.