E3: Nabespreking van Sony PlayStation
[video]https://https://www.youtube.com/watch?v=tccE2_Fc-pI[/video]
Van de 'Big Three' was Sony PlayStation de tweede om diens toekomstplannen uit de doeken te doen. De Japanse grootmacht nam eens goed de tijd om hun krakers in geuren en kleuren te presenteren, waarvan een hoop exclusief voor de PlayStation.
Patrick en Rudy namen zo hun favorieten door, waarbij het duidelijk werd dat Rudy helemaal loesoe gaat op blaadjes en Patrick kennelijk een pickle is die een hekel heeft aan pre-order praktijken. Het klinkt raarder dan het is, maar kijk vooral even de onderstaande video. Iets met context en zo.
Beeldspraak, woordspelingen en, in veel gevallen flauwe, grappen vormen voor Patrick de dagelijkse kost. Deze Brabantse flapuit neemt geen blad voor de mond, waardoor zijn mening altijd heerlijk recht voor z’n raap is. Ben je op zoek naar een creatieve en pakkende tekst, dan hoef je niet verder te kijken. Maar let wel op, want deze woordentovenaar zit niet altijd achter zijn computer om ziltige woorden van digitale inkt te voorzien. Veelal vind je hem namelijk terug in angstaanjagende horrorgames en eigenzinnige actietitels.
-
NieuwsPhantom Blade Zero wisselt vlak voor release van stemacteur
Phantom Blade Zero heeft een nieuwe stemacteur voor Soul. Roger Craig Smith vervangt Jay Maksenuk vlak voor de release.
0 reacties -
SeriesYer a wizard, Harry! HBO deelt eerste poster van Harry Potter en de Steen der Wijzen
De release van Harry Potter en de Steen der Wijzen komt steeds dichterbij. HBO trakteert ons nu op de eerste poster!
13 reacties -
TrailerLionel Rafale pakt Cielo flink aan in Virtua Fighter Crossroads
Ryu Ga Gotoku heeft een nieuwe vechtersbaas voor Virtua Fighter Crossroads onthuld. Lionel Rafale oogt echter zeer herkenbaar.
2 reacties -
TrailerSEGA viert 38 jaar Mega Drive met video van afgeragde LEGO-set
De SEGA Mega Drive bestaat 38 jaar en SEGA viert dat om de een of andere reden met de video van een gehavende LEGO-set
16 reacties
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.