Gameliner's Game Over Podcast keert volgende week terug!

-

U vraagt, wij leveren. Jullie informeren in de comments naar een podcast en in een opwelling is de knoop dan toch doorgehakt. De Gameliner Game Over Podcast maakt een comeback! Of ja, dat is in ieder geval wel onze insteek. De aankondiging doen we eveneens in een opwelling, sterker nog, de enige die zijn camera en microfoon op orde heeft is Patrick "ik doe amper wat aan socials" Meurs of all people.

Vanaf woensdag 11 februari is de podcast te streamen via de reguliere podcastplatformen en te bekijken via Youtube. En ja, de kwaliteit gaat echt nog wel omhoog, no worries! Het enthousiasme onder de redactie, en dan met deze ietwat chaotische aankondiging van Patrick Lamers, Patrick Meurs en ikzelf, was echter zo groot, dat ik geeneens de ruimte kon opruimen, maar direct, zonder de audio te checken in de opname moest springen. Oftewel, we konden het niet langer voor ons houden.

Het draaiboek staat, de apparatuur ligt klaar (maar moet nog aangesloten worden) en de hosting staat. We zijn echter niet compleet zonder jullie, dus daarom ook deze aankondiging. Want wie goed kan luisteren, ziet en hoort dat dit een verkapte schreeuw om hulp is. Wij hebben jullie feedback, input en support nodig om dit tot een ongekend succes te maken. Plaats dan ook in de comments jouw onderwerpen voor komende podcast, want ja, die gaan we proberen te behandelen!

Check vanaf volgende week woensdag 11 februari de eerste aflevering van de Gameliner Game Over Podcast!

Rudy Wijnberg Mede-eigenaar en Head of Media

Als het gaat om passief sporten is Rudy een kei gezien hij regelmatig menig vechtersbaas tegen de vloer nokt en tanden laat rapen. Toch is hij niet vies van andere genres. Onder het motto “je moet toch alles in je leven geprobeerd hebben” experimenteert onze Amsterdammer zo nu en dan eens wat. Niet altijd even succesvol, geduld is namelijk niet echt zijn sterkste punt, net als een gracieuze winnaar zijn gedurende menig fighter…

Reacties
Avatar RudyWijnberg
RudyWijnberg

gisteren om 22:02

Nogmaals de patricks zeiden dat m’n audio afdoende was om het gewoon op te nemen…

0
Avatar Patatrick
Patatrick

gisteren om 22:03

In vergelijking tot je beeldkwaliteit was je audio kristalhelder.

1
Avatar Watashi-wa-Maurice-desu
Watashi-wa-Maurice-desu

gisteren om 22:45

(bijgewerkt 3 februari 2026 om 22:45)

Het was toch genoeg denk ik. In ieder geval voor de eerste uitleg wat we kunnen verwachten.
Denk dat vooral belichting een groot verschil gaat maken. Verder niet zo gek.
Audio was prima voor mij.
En beeld ook voldoende voor het te zien en snappen.

0
Avatar Dliicious
Dliicious

gisteren om 22:03

(bijgewerkt op 3 februari 2026 om 22:04)

Hopppaaa! Ik ga nog ff nadenken over onderwerpen.

3
Avatar Mark
Mark

gisteren om 22:16

(bijgewerkt op 3 februari 2026 om 22:17)

Ik luister graag naar inhoudelijke discussies over games. Met een volwassen toon en ruimte voor een grap. Zelf ben ik altijd nieuwsgierig naar verborgen pareltjes met die overvloed aan games die er tegenwoordig is. Zulke tips hoor ik graag voorbij komen in de podcast. De mainstream games ken ik, maar er zijn zat echt goede games die te weinig of geen aandacht krijgen.

0
Avatar Patatrick
Patatrick

gisteren om 22:27

@Bedankt voor je input @Mark en het is zeker waar dat er veel goede games ondergesneeuwd zijn onder de media aandacht die veel grote games krijgen.

0
Avatar ViaPatrino
ViaPatrino

gisteren om 22:19

Ik moet ten eerste jullie een welverdiend compliment geven, het enthousiasme waarmee jullie niet alleen deze podcast lanceren, maar ook de artikelen schrijven, de discussie met ons aangaan onder de artikelen en de website blijven verbeteren is echt bewonderenswaardig.
Daar kan ReShift toch wel een puntje aan zuigen.

Waar ik enthousiast van word bij het luisteren van een podcast is luisteren naar mensen die vertellen waar ze enthousiast over zijn. Hun memorabele game momenten. Een deep dive in hun favoriete games. Een gedetailleerde beschrijving van jullie ervaringen met een nieuwe game die jullie aan het spelen zijn, wat is er goed en wat niet en waar let je op als je een game reviews.
Het nieuws behandelen doen als zoveel podcasts, maak het persoonlijker.

0
Avatar Patatrick
Patatrick

gisteren om 22:29

@Heel erg bedankt voor het mooie compliment @ViaPatrino. We doen dit ook vanuit onze passie, dus fijn om te horen dat dat ook overkomt. Ook bedankt voor je input uiteraard. Zeker dingen die we mee kunnen nemen bij de invulling.

0
Avatar ViaPatrino
ViaPatrino

gisteren om 22:20

@Mark ook een goeie suggestie!

0
Avatar Watashi-wa-Maurice-desu
Watashi-wa-Maurice-desu

gisteren om 22:31

(bijgewerkt op 3 februari 2026 om 23:25)

Goed bezig.
Nou ik ben niet zo van podcasts maar zal ze zo nu en dan toch een draai beurt geven.

Wat betreft onderwerpen geen idee, maar spel gezegd dieper ingaan op een spel, of iets wat die week echt opvallend nieuws was. En verder ook beetje belichten van de onbekende games. Zoals gezegd de mainstream games kennen we en komen we toch te weten maar ik merk hier al vaak dat er games voorbij komen die ik niet volg of blok van gehoord heb.
Dus dat zou mooi zijn om die een plekje te geven, mis ze interessant zijn.

Verder zou ik zeggen let the flow go. Ik was, en ga weer actief zijn bij een online radio zendertje( ja ik doe soms echt van alles door elkaar) en wat ik vooral heb geleerd als je achter de microfoon zit, doe gewoon los een beetje lollig praten. Dus hou een mooi draaiboek bij de hand wat je zeker wilt bespreken maar laat ruimte voor een beetje lol eromheen.
Ik samen met mij radio maatje deden vooral lol maken.

Maar goed goed bezig en succes met de (her) start van de podcast.

0
Avatar Patatrick
Patatrick

gisteren om 22:51

Ieder zijn ding uiteraard. Ik ben zelf ook niet iemand die gauw een podcast opzet, maar ik vind het dan wel weer leuk om een podcast te maken. In ieder geval bedankt voor je input Maurice.

1
Avatar Edmar
Edmar

gisteren om 22:54

Ben zelf niet zo van de podcast, maar zo nu en dan is een keer een stukje luisteren kan geen kwaad.

0
Avatar Mister_Frowdo
Mister_Frowdo

gisteren om 23:31

Je hebt ook nog de protcast, dan hoor je elke dag een uurtje scheetjes. Een niche, naar het schijnt erg populair in het Witte Huis!

0
Avatar RudyWijnberg
RudyWijnberg

vandaag om 00:01

Hahhahahahah begint die na zo’n 32 seconden? Mooi filmpje was dat

0
Avatar Xenon
Xenon

gisteren om 23:41

Super! Leuk om zo de mensen achter deze site beter te leren kennen.

1
Avatar Twinsen_Blaze
Twinsen_Blaze

gisteren om 23:59

(bijgewerkt op 4 februari 2026 om 00:04)

Erg leuk dat jullie dit gaan doen! Ben wel benieuwd naar jullie meningen over de (potentiële) Nintendo Direct en State of Play deze maand

1
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord