Je moet eerst inloggen om deze game aan je favorieten toe te voegen.
Tomb Raider: Underworld
Ontwikkelaar
Release
Uitgever
Multiplayer
Leeftijd
Platforms
Genres
Reviewscore
Communityscore
Log in om te stemmen.
Serie: Tomb Raider (5 / 12 gereviewd, gemiddeld 3,2/5)
-
Binnenkort
Tomb Raider: Catalyst
2027
-
Binnenkort
Tomb Raider: Legacy of Atlantis
2027
-
Tomb Raider: Trilogy HD
2011
-
Deze game
Tomb Raider: Underworld 2008 -
Tomb Raider: Anniversary
2007
-
Tomb Raider: Legend
2006
-
Tomb Raider: The Angel of Darkness
2003
-
Tomb Raider: Chronicles
2000
-
Tomb Raider: The Last Revelation
1999
-
Tomb Raider III
1998
-
Tomb Raider II
1997
-
Tomb Raider
1996
Informatie over Tomb Raider: Underworld
Omschrijving
Tomb Raider: Underworld heeft nog geen beschrijving.
De nieuwste content over Tomb Raider: Underworld
-
Nieuws
Tomb Raider DLC is uitgesteld
De Beneath the Ashes-content voor Tomb Raider: Underworld is weer uitgesteld. Oorspronkelijk zou de downloadbare content voor kerst 2008 verschijnen,...
-
Nieuws
Dertig ontslagen bij Crystal Dynamics
Zojuist heeft Eidos Interactive bekendgemaakt dat ontwikkelaar Crystal Dynamics dit weekend dertig mensen op straat heeft gezet. Dit in verband met de...
-
Nieuws
Tomb Raider: Underworld al 1.5 miljoen keer verkocht
Eidos heeft vandaag gezegd dat ze naar schatting al anderhalf miljoen exemplaren van hun nieuwe game Tomb Raider: Underworld hebben verkocht sinds de...
-
Game reviewScore0
Review: Tomb Raider: Underworld PlayStation 3
In de review van Peter konden jullie lezen hoe de Xbox 360-versie van Tomb Raider: Underworld het er van afbracht. Het nieuwste avontuur van de Britse...
0 reacties -
Nieuws
Download soundtrack Tomb Raider: Underworld
Nadat we gisteren Peters review van Tomb Raider: Underworld hebben geplaatst, geven we je nu de link om gratis de soundtrack van deze game te...
-
Nieuws
Tomb Raider: Underworld
Peter, test jij de nieuwe Tomb Raider, jij hebt hem? Het is deel 3, eh nee, 7... Wacht even, nee het is al uhhh... Wat? Deel 9?! Is dit nog wel boeiend?...