Among Us keert verdacht terug in 3D

Mocht je vol spanning wachten op de Among Us-wederkomst, dan hebben we goed nieuws voor je. Innersloth en Schell Games brengen binnenkort Among Us 3D uit.

Is dit een geheel nieuwe game? Nee, dat net niet. Mocht de naam Schell Games bekend in de oren klinken, dat zou goed kunnen. Deze ontwikkelaar was verantwoordelijk voor de VR-versie van Among Us. Echter, gezien het feit dat VR een niche blijft, zijn ze van plan de 3D-versie van Among Us als een losstaande game uit te brengen. Schell Games spreekt dan ook meer over een rebrand in plaats van een nieuwe game. Vier tot tien spelers krijgen de mogelijkheid om te genieten van die geliefde Among Us-gameplay. Je kan rekenen op diverse minigames, Native Proximity Voice Chat, cross-play en het zelf aankleden van je boontje.

De 3D-versie van Among Us heeft nog geen releasedatum, maar komt eerst naar Steam. Tijdens Next Fest kun je een demo uitproberen.

Bron: Schell Games
Bram Noteboom
Bram Noteboom Mede-eigenaar & Content Manager
Gemiddelde reviewscore: 3,6/5 166 reviews 4789 artikelen geplaatst

Waar Bram ooit begon als groentje, staat hij inmiddels aan de frontlinie en stuurt hij het redactieteam aan als Content Manager. Hij is overal op, en in, de site terug te vinden: van spraakmakende nieuwsberichten en eigenzinnige reviews tot cataloguswerk en PR. Mocht hij een keer niet met Gameliner bezig zijn, wat zelden voorkomt, dan verliest hij zich in de wereld van horrorgames, actie-RPG’s en sci-fi first-person shooters.

Packshot Among Us

Reviewscore

Nog niet bekend

Ontwikkelaar

Innersloth

Uitgever

Innersloth

Release

16 november 2018

Platforms

PC
PS4
XONE
Mob
NSW
VR
PS5
XBS
Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord