Gameliner logo 20 jaar

Ara: History Untold 2025 Roadmap toont eerste DLC

-

Liefhebbers van Ara: History Untold kunnen alvast voorbereidingen treffen voor het stichten en veroveren van nog meer naties. De ondersteuning van de game is namelijk nog niet ten einde en daardoor hebben de ontwikkelaars grote plannen voor 2025. In de roadmap van Ara: History Untold zien we de aankomende veranderingen en de aankondiging van de eerste DLC.

Oxide Games en Stardock Entertainment hebben sinds de release van Ara: History Untold niet stilgezeten. Naast de vele bugfixes en wat kleine veranderingen mocht spelers ook al aan de slag met de nieuwe Diplomacy Update en de nieuwe gratis leider Harriet Tubman. In 2025 blijft de focus liggen op het verbeteren van de economie, diplomatie en ontwikkeling van de AI-naties op de map. Daarbij kunnen we in mei en juni al enkele nieuwe mappen verkennen, waaronder de Arena Multiplayer Map. De updates zullen gepaard gaan met aanpassingen rondom de optimalisatie.

Het belangrijkste nieuws uit de roadmap is de aankondiging van de allereerste DLC voor Ara: History Untold. De Untold Scenarios DLC brengt het nieuwe Scenario System met zich mee, wat gaat bestaan uit meerdere historische scenario’s. Een nieuwe DLC betekent echter ook een nieuwe map met nieuwe Events, Amenities (voorzieningen) en technologieën. Mocht je alles al hebben ontdekt en ervaren dan biedt de aankomende DLC een frisse wind. De beperkte events waren namelijk een minpunt in onze review van Ara: History Untold. Hoewel de DLC nog meer gaat bieden zullen we nog even moeten wachten op de volledige aankondiging. In de zomer staat nog een grote update op de planning. Het grotendeel van de update beslaat uit het updaten van het design van de game. Met daarbij veranderingen rondom het oorlog voeren en het influence-systeem. Oftewel over enkele maanden gaat Ara: History Untold een andere en vernieuwde ervaring bieden.

Ara History Untold roadmap voor 2025

Ara: History Untold is te spelen via pc en is onderdeel van de Game Pass Ultimate line-up.

Als het op tactiek aankomt, dan is Anita een echte strateeg. Bouwt ze geen personages van begin af aan op in grootse RPG's dan knutselt ze wel aan hele civilisaties in City-survival builders. Daarnaast beschikt Anita over de nodige dosis rust die ze nodig heeft bij het spelen van de meest enge games en snoeiharde indie's. Nee, inderdaad. Er is geen genre waar Anita zich niet aan durft te wagen.

In dit artikel

Je moet eerst inloggen om deze game aan je favorieten toe te voegen.

Packshot Ara: History Untold

Ontwikkelaar:

Oxide Games

Uitgever:

Xbox Game Studios

Release:

24 september 2024

Reviewscore:

Platforms:

PC
Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord