Crazy Taxi en Jet Set Radio reboots in aantocht
Goed nieuws voor fans die van een beetje nostalgie houden. SEGA werkt namelijk aan reboots van Crazy Taxi en Jet Set Radio.
De meesten van ons die voor het jaar 2000 zijn geboren, kunnen zich de games Crazy Taxi en Jet Set Radio waarschijnlijk nog wel herinneren. Mochten deze games geen belletje doen rinkelen, Crazy Taxi is een game waarbij je een taxichauffeur speelt die zo snel mogelijk, ongeacht hoe, zijn passagiers van punt a naar punt b moet brengen. Jet Set Radio is aan de andere kant een game waarbij je als rolschaatsende graffiti-kunstenaar je graffiti tags op de juiste plekken in de stad moet plaatsen. Jet Set Radio was tevens de eerste game die voor haar graphics de cel shading-techniek toepaste. Beide games zijn in 2000 op de SEGA Dreamcast uitgekomen. Zowel Crazy Taxi als Jet Set Radio scoorden in hun tijd hoge reviewscores. SEGA heeft nu aangegeven deze beide games te willen rebooten, met een groot budget. De beide reboots zijn onderdeel van het Super Game-initiatief van SEGA. Hiermee wil SEGA haar bestaande portfolio aan IP's gebruiken om blijvende inkomsten te genereren en online community's op te bouwen.

Wanneer de reboots van Crazy Taxi en Jet Set Radio uitkomen, is nog niet bekend. Naar verwachten verschijnen de games binnen de komende twee tot drie jaar.
Een multimedia-rockstar van ongekend niveau. Claudia, oftewel Cloud, heeft één missie; je continu voorzien van het meest verse en sappige nieuws. Reviews, artikelen, visuele uitspattingen, ze draait er haar hand niet voor om. Is ze geen berichten aan het tikken, dan is ze op zoek naar de pareltjes onder de indiegames, verliest ze zichzelf in grootse JRPG's of verdedigt ze haar Jeugdjournaal Pokémon-expert titel met hand en tand.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
13 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties