Darkest Dungeon krijgt PvP modus met The Butcher's Circus
Darkest Dungeon krijgt een PvP modus genaamd The Butcher's Circus. Dit maken de ontwikkelaars bekend via Twitter.
De tweet laat ons weten dat de nieuwe modus in Mei verschijnt. De fans dachten in eerste instantie dat het een foute 1 aprilgrap was, maar ze zijn bloedserieus. Dit wordt de eerste PvP ervaring in Darkest Dungeon, de rest van de game is namelijk gefocust op een duistere PvP ervaring. Red Hook Studios laat weten dat ze naast de nieuwe DLC ook bezig zijn met het vervolg, Darkest Dungeon 2. Wanneer we die game kunnen verwachten is echter nog onduidelijk. De huidige game wordt nog steeds ondersteund en de community maakt er regelmatig mods voor.
Darkest Dungeon is nu beschikbaar voor de pc, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch, PlayStation Vita en mobiele apparaten.
Waar Bram ooit begon als groentje, staat hij inmiddels aan de frontlinie en stuurt hij het redactieteam aan als Content Manager. Hij is overal op, en in, de site terug te vinden: van spraakmakende nieuwsberichten en eigenzinnige reviews tot cataloguswerk en PR. Mocht hij een keer niet met Gameliner bezig zijn, wat zelden voorkomt, dan verliest hij zich in de wereld van horrorgames, actie-RPG’s en sci-fi first-person shooters.
In dit artikel
Je moet eerst inloggen om deze game aan je favorieten toe te voegen.
Ontwikkelaar:
Red Hook Studios
Uitgever:
Red Hook Studios
Release:
3 februari 2015
Reviewscore:
-
Platforms:

