Dragonkin: The Banished verschijnt vandaag in Early Access

Ook Dragonkin: The Banished kwam vandaag langs tijdens Nacon Connect. De ARPG verschijnt vandaag in de Early Access.

Tijdens Nacon Connect ongeveer een jaar geleden werd Dragonkin: The Banished aangekondigd. Deze isometrische fantasy actie-RPG gaat over draken en vooral de strijd tegen deze grote fantasiewezens. Vandaag is Dragonkin: The Banished in Early Access beschikbaar gekomen. Hiermee kunnen de ontwikkelaars de game verder ontwikkelen terwijl ze feedback van de community verkrijgen en verwerken in de game.

Daarnaast was er na de Nacon Connect-presentatie ook een Developer Interview te zien met ontwikkelaar EKO Software. ARPG cojntent creator Wudijo is naar Parijs afgereisd om EKO Software te bezoeken en de ontwikkelaars van Dragonkin: The Banished te interviewen. Producer Charly Rousseaux en Lead Game Designer Jonathan Gabrielli vertellen alles over Dragonkin: The Banished.

Dragonkin: The Banished is nu beschikbaar via Steam in de Early Access.

Bron: Nacon
Claudia Tjia
Claudia Tjia Redacteur
Gemiddelde reviewscore: 3,7/5 200 reviews 3356 artikelen geplaatst

Een multimedia-rockstar van ongekend niveau. Claudia, oftewel Cloud, heeft één missie; je continu voorzien van het meest verse en sappige nieuws. Reviews, artikelen, visuele uitspattingen, ze draait er haar hand niet voor om. Is ze geen berichten aan het tikken, dan is ze op zoek naar de pareltjes onder de indiegames, verliest ze zichzelf in grootse JRPG's of verdedigt ze haar Jeugdjournaal Pokémon-expert titel met hand en tand.

Packshot Dragonkin: The Banished

Reviewscore

Nog niet bekend

Ontwikkelaar

EKO Software

Uitgever

Nacon

Release

6 maart 2025

Platforms

PC
PS5
XBS
Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord