Evil Empire onthult The Rogue Prince of Persia

-

Dit jaar staat in het teken van Prince of Persia, want Evil Empire en Ubisoft hebben de handen ineen geslagen om een 2D-platformer met een kleurrijke stijl uit te brengen. Welkom bij de onthulling van The Rogue Prince of Persia!

Schrik niet als je besluit om de trailer hieronder aan te klikken, want het lijkt in eerste instantie een beetje te kleurrijk voor een Prince of Persia game. Het wordt echter al snel duidelijk dat we ons bevinden in Ctesiphon, de hoofdstad van het Perzische Rijk. De Hunnen staan met een leger van bezeten soldaten voor de deur, maar onze prins wordt na het sterven telkens weer tot leven gebracht. Een roguelike systeem is hierdoor eenvoudig te bespeuren, want op deze manier moet je telkens nieuwe gebieden verkennen en nieuwe wapens uitproberen. Aan het eind van de trailer krijgen we gelukkig wat gameplaybeelden te zien. De prins is nog net zo soepel als altijd met zijn acrobatische manoeuvres, waardoor het eenvoudig is om door het level heen te bewegen. Als je tenminste je acties goed timed.

The Rogue Prince of Persia verschijnt op 14 mei als Early Access-titel op Steam

Anita van Beugen Redacteur

Anita is een strateeg pur sang. Bouwt ze geen personages vanaf de grond op in grootse RPG’s, dan sleutelt ze wel aan complete beschavingen in city- en survivalbuilders. Daarnaast beschikt Anita over de nodige rust en focus die van pas komen bij het spelen van snoeiharde indiegames. Nee, er is geen genre waar ze zich niet aan durft te wagen. En die opgebouwde expertise? Die zie je natuurlijk terug in haar uitgebreide en doordachte schrijfkunsten.

In dit artikel

Je moet eerst inloggen om deze game aan je favorieten toe te voegen.

Packshot The Rogue Prince of Persia

Ontwikkelaar:

Evil Empire

Uitgever:

Ubisoft

Release:

27 mei 2024

Reviewscore:

-

Platforms:

PC
NSW
PS5
XBS
NS2
Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord