Fire Emblem: Awakening krijgt grove releasedatum
Het nieuwste deel in de Fire Emblem-serie: Fire Emblem: Awakening heeft tijdens de Nintendo Direct-presentatie van vandaag een grove releasedatum gekragen. De game zal in april 2013 in de Europese winkels komen te liggen.
De Europese Nintendo-directeur, Satoru Shibata, meldde er tevens bij dat je door middel van SpotPass nieuwe maps en personages kan ontvangen. Tevens kan je ook een eigen personage maken om mee te kunnen spelen.
Fire Emblem: Awakening zal in april 2013 in de winkels komen te liggen, exclusief voor de Nintendo 3DS.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
13 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties