Gameplay: Destroy All Humans! PAX East gameplay vrijgegeven

Er zijn nieuwe gameplaybeelden verschenen voor de remake van Destroy All Humans! Deze beelden zijn afkomstig van de PAX East beursvloer.

In de video zien we waar het allemaal om draait bij Destroy All Humans! Je speelt als Cryptosporidium, een alien met een kort lontje. Aan jouw is het de taak om de Aarde te verkennen en uiteindelijk die vreselijke mensen te vernietigen. In de gameplaybeelden zien we ook een ander personage genaamd Orthopox. Hij klinkt verdacht veel als Frieza en geeft de speler de eerste bevelen. De eerste stappen richting werelddominantie moeten namelijk wel zorgvuldig gezet worden. Destroy All Humans! heeft echter een komische vibe en zorgt ervoor dat het perspectief van een invasie luchtig blijft. Dat komt voornamelijk door de koeien.

Destroy All Humans! is beschikbaar later dit jaar voor de pc, Xbox One, PlayStation 4 en Google Stadia.

Bron: PAX East
Bram Noteboom
Bram Noteboom Mede-eigenaar & Content Manager
Gemiddelde reviewscore: 3,6/5 166 reviews 4794 artikelen geplaatst

Waar Bram ooit begon als groentje, staat hij inmiddels aan de frontlinie en stuurt hij het redactieteam aan als Content Manager. Hij is overal op, en in, de site terug te vinden: van spraakmakende nieuwsberichten en eigenzinnige reviews tot cataloguswerk en PR. Mocht hij een keer niet met Gameliner bezig zijn, wat zelden voorkomt, dan verliest hij zich in de wereld van horrorgames, actie-RPG’s en sci-fi first-person shooters.

Packshot Destroy All Humans!

Reviewscore

2,5/5

Ontwikkelaar

Black Forest Games

Uitgever

THQ Nordic

Release

28 juli 2020

Platforms

PC
PS4
XONE
GST
Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord