Gerucht: King personeel wordt vervangen door eigen gemaakte AI tools
Er is een grote ontslagronde aanstaande bij de app-ontwikkelaar King, ook wel bekend van de game Candy Crush. Een saillant detail is dat veel van het personeel dat ontslagen dreigt te worden, wordt vervangen door hun eigen gemaakte AI tools.
Dat het al even rommelt binnen de gelederen van Xbox hebben we al gemerkt. Hoewel Phil Spencer gewoon blijft zitten waar hij zit, zijn er verschillende studio's al de dupe van geworden van de ontslaggolven binnen Xbox. De Candy Crush maker stevent af op een enorme hoeveelheid werknemers die hun heil elders moeten gaan zoeken. Volgens bronnen zou het gaan om zo'n tweehonderd mensen die op straat worden gezet. Extra cru daarbij is dat veel van die werknemers vervangen worden door de AI tools waar zij zelf jarenlang aan hebben gewerkt. Een aantal interne memo's zijn gelekt waarin staat dat ontwikkelaar King geen andere uitweg ziet dan het personeelsbestand te verkleinen, omdat groei van het bedrijf uitblijft. Gelukkig is daar dan nog Matt Turnbull om deze mensen van advies te voorzien: "gebruik AI bij de verwerking van je ontslag".

King is dus klaarblijkelijk het volgende slachtoffer van de reorganisaties binnen Xbox.
Een eindbaas van Gameliner. Als hoofdredacteur is Patrick altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes. Denk je met een dikke scoop te komen, dan is Patrick je geheid voor. De gameverslaving van deze turbopapa begon ooit met Donkey Kong Country en Unreal Tournament, maar kent tegenwoordig geen grenzen. Zelfs een tweeling die zijn consoles continu in gijzeling neemt, weet hem niet van zijn passie weg te houden.
-
GeruchtGerucht: XBOX introduceert binnenkort 'Mythic Achievements'
XBOX-spelers rapporteren massaal de toevoeging van een nieuwe feature die nog niet live staat. Het gaat om zogeheten 'Mythic'-achievements.
4 reacties -
NieuwsMarvel's Wolverine vaker verkocht dan Death Stranding 2
Insomniac Games kan tevreden terugkijken op de eerste dagen na release van Marvel's Wolverine. De game is bijna 2 miljoen keer verkocht.
49 reacties -
FilmsLollipop Chainsaw krijgt live-action film
Dragami Games heeft tijdens Tokyo Game Show nog meer nieuws over Lollipop Chainsaw naar buiten gebracht. Er wordt gewerkt aan een live-action film.
4 reacties -
NieuwsOok Capcom maakt gebruik van frame generation op Switch 2
Dragon's Dogma 2 gebruikt frame generation op Nintendo Switch 2 om 30 fps naar 60 fps te tillen. Capcom waarschuwt wel voor mogelijke ghosting.
3 reacties