Gerucht: No-Building-modus Fortnite wellicht permanent
De No-Building-modus in Fortnite is wellicht permanent. Een reputabele dataminer zegt hier bewijs voor te hebben gevonden.
Het kunnen neerzetten van bouwwerken om je te helpen in de strijd tegen je medespelers is altijd een van de meest iconische features van Fortnite geweest. Met de komst van Fortnite Chapter 3 Season 2 is daar verandering in gekomen. Volgens de lore is spelers de mogelijkheid om te bouwen ontnomen en is het aan iedereen de taak om samen te werken en dit terug te krijgen. Het leek er dus even op dat de No-Building-modus slechts een tijdelijke modus is om een plot punt te introduceren. Dataminer Hypex denkt daar echter anders over. Hij zegt namelijk bewijs te hebben gevonden van Epic Games die van plan is om de No-Building-modus permanent in Fortnite te houden. Volgens de dataminer kan Epic Games namelijk op elk gewenst moment de mogelijkheid om te bouwen aan- of uitzetten en heeft hij laadschermen gevonden waar de tekst "in modes with building enabled" in staat, wat erop wijst dat de No-Building-modus blijft bestaan.
Fortnite Chapter 3 Season 2 is nu speelbaar.
Een multimedia-rockstar van ongekend niveau. Claudia, oftewel Cloud, heeft één missie; je continu voorzien van het meest verse en sappige nieuws. Reviews, artikelen, visuele uitspattingen, ze draait er haar hand niet voor om. Is ze geen berichten aan het tikken, dan is ze op zoek naar de pareltjes onder de indiegames, verliest ze zichzelf in grootse JRPG's of verdedigt ze haar Jeugdjournaal Pokémon-expert titel met hand en tand.
Platforms
-
TrailerFortnite krijgt iets te sexy Hot Bat Summer Batman-skins
Epic Games heeft de Hot Bat Summer-pack voor Fortnite uitgebracht. Batman, Catwoman, Poison Ivy en Harley Quinn krijgen een (te) sexy zomerse make-over.
5 reacties -
TrailerChristopher Nolan's The Odyssey maakt opkomst in Fortnite
Wat is er nou mooier dan cross-mediale promotie? Vast een hoop dingen, maar mocht je blij worden van The Odyssey in Fortnite, dan heb je geluk.
5 reacties -
NieuwsOlivia Rodrigo en Neopets komen allebei naar Fortnite
Olivia Rodrigo verschijnt later vandaag in Fortnite, terwijl Neopets-icoon Aisha op 2 juli volgt als Sidekick. Beide crossovers zijn bevestigd door Epic.
2 reacties -
VideoEpic Games onthult hoe Fortnite-art gemaakt wordt (met AI)
Gebruikt ontwikkelaar Epic Games AI in Fornite? In een open video vertelt men meer over wat er eigenlijk allemaal gebeurt achter de schermen.
23 reacties
