Homohuwelijk en relaties met iemand van hetzelfde geslacht zijn officieel mogelijk in Story of Seasons: Friends of Mineral Town. Dat maakte uitgever XSEED Games bekend in een blog over de Friends of Mineral Town-remake.
Story of Seasons: Friends of Mineral Town werd vorig jaar aangekondigd voor de Nintendo Switch. De game is al beschikbaar in Japan en komt 10 juli uit in het Westen. Een lange wens van de fans is de mogelijkheid om een relatie aan te gaan met iemand van hetzelfde geslacht. In de Japanse versie van de remake draaien ze er een beetje omheen met de 'Best Friend' systeem, waar spelers kunnen gaan samenwonen en een partnerschap aan kunnen gaan met hun beste 'vriend of vriendin'. XSEED heeft voor de Westerse versie besloten om het gewoon een relatie en huwelijk te noemen. In het blog word gezegd dat dit besluit is genomen met de volledige steun van de producers van Marvelous.
Story of Seasons: Friends of Mineral Town komt 10 juli uit op de Nintendo Switch.
Jolien mag er dan poeslief uitzien, maar onder dat schattige laagje schuilt een echte contenttijger. De berichten vliegen je om de oren en dankzij haar tomeloze werklust ben jij in no-time weer een stukje wijzer. Wanneer Jolien eindelijk een moment voor zichzelf vindt, brengt ze dat het liefst door met franchises uit het Nintendo-kamp, zoals The Legend of Zelda. Al is er één subgenre dat haar volledig in zijn greep houdt: (farming) sims.