Leak: Persona 5 Strikers komt volgend jaar naar het Westen

-

De game Persona 5 Strikers gaat volgend jaar uitkomen in het Westen. Dat blijkt uit een gelekte trailer van de game die kort te zien was op YouTube. De trailer is ondertussen offline gehaald.

Persona 5 Strikers is een hack-en-slash videogame dat zich afspeelt in het Universum van Persona 5. De game is op dit moment al beschikbaar in Japan onder de naam Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers. De trailer lekte uit op het YouTube-kanaal van Atlus West en daarin is te zien dat de game op 23 februari moet uitkomen op de PlayStation 4, Nintendo Switch en pc. De video werd vrijwel meteen weer offline gehaald, maar het was al opgemerkt door wat journalisten. Een kopie van de gelekte trailer is hieronder te bekijken.

Persona 5 Strikers komt 23 februari uit op de Nintendo Switch, PlayStation 4 en pc.

Bron: YouTube
Jolien Mauritsz Redacteur

Jolien mag er dan poeslief uitzien, maar onder dat schattige laagje schuilt een echte contenttijger. De berichten vliegen je om de oren en dankzij haar tomeloze werklust ben jij in no-time weer een stukje wijzer. Wanneer Jolien eindelijk een moment voor zichzelf vindt, brengt ze dat het liefst door met franchises uit het Nintendo-kamp, zoals The Legend of Zelda. Al is er één subgenre dat haar volledig in zijn greep houdt: (farming) sims.

In dit artikel

Je moet eerst inloggen om deze game aan je favorieten toe te voegen.

Packshot Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers

Ontwikkelaar:

Omega Force

Uitgever:

Atlus

Release:

23 februari 2021

Reviewscore:

Platforms:

PC
PS4
NSW
Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord