Leak: YouTuber lekt Assassin's Creed Mirage details

-

De Franse YouTuber 'j0nathan' heeft een berg aan informatie gelekt over Assassin's Creed Mirage. Hieronder lees je welke details hij vrijgegeven heeft.

Insider Gaming is zo liefdadig geweest om de claims van de content creator te vertalen. Gelukkig maar, want mijn Frans is niet al te best. Afijn, de YouTuber claimt dat de map in Assassin's Creed Mirage ongeveer even groot is als die van Assassin's Creed Unity. Hij claimt dat Mirage in een beginarena begint, voordat de speler verkast naar de 'main area' van de campaign. Verder meent hij dat het verhaal van Basim begint met een mislukte roof. Hierdoor wordt de dief gedwongen om te verkassen naar Baghdad. In deze stad heeft hij meerdere doelwitten op het oog die over een stuk van Baghdad heersen. In het begin is Basim nog niet de ervaren sluipmoordenaar die we kennen uit de eerdere Assassin's Creed-games. Daarom zijn stealth en gadgets van belang in de gameplaysystemen van Assassin's Creed Mirage. De actiegame kent daarnaast een reputatiesysteem en een looptijd van ongeveer 15 uur.

Zoals altijd: neem de geruchten/lekkages met een flinke korrel zout. Denken jullie dat er waarheid schuilt in deze video? Laat het ons weten. Check hier de eerste beelden van Assassin's Creed Mirage.

Assassin's Creed Mirage staat op de planning voor 12 oktober, echter moet Ubisoft dit nog bevestigen.

Bram Noteboom Content Manager

Waar Bram ooit begon als groentje, staat hij inmiddels aan de frontlinie en stuurt hij het redactieteam aan als Content Manager. Hij is overal op, en in, de site terug te vinden: van spraakmakende nieuwsberichten en eigenzinnige reviews tot cataloguswerk en PR. Mocht hij een keer niet met Gameliner bezig zijn, wat zelden voorkomt, dan verliest hij zich in de wereld van horrorgames, actie-RPG’s en sci-fi first-person shooters.

In dit artikel

Je moet eerst inloggen om deze game aan je favorieten toe te voegen.

Packshot Assassin's Creed Mirage

Ontwikkelaar:

Ubisoft

Uitgever:

Ubisoft

Release:

5 oktober 2023

Reviewscore:

Platforms:

PC
PS4
XONE
PS5
XBS
Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord