Microsoft probeerde Zynga over te nemen
Voordat Microsoft in zee ging met Zenimax Studios voor de overname van Bethesda vonden er gesprekken plaats met de mobiele gameontwikkelaar Zynga.
Topman bij Microsoft Gaming - oftewel Xbox - Phil Spencer verklaarde tijdens de hoorzitting met de FTC dat Microsoft de eerste gesprekken had gestart met Zynga. Microsoft probeert al een tijdje de mobiele markt te betreden en hoopt ook met de overname van Activision Blizzard hier de eerste stappen in te kunnen zetten. De mobiele gameontwikkelaar King - bekend van o.a. Candy Crush - is onderdeel van het Activision Blizzard pakketje. Echter, tijdens de gesprekken heeft Take-Two destijds toegeslagen en Zynga overgenomen.
Eerder werd er onthuld dat Starfield één van de voornaamste redenen was voor de overname van Bethesda.
De hoorzitting tussen de FTC en Microsoft zal dinsdag voortgezet worden.
Waar Bram ooit begon als groentje, staat hij inmiddels aan de frontlinie en stuurt hij het redactieteam aan als Content Manager. Hij is overal op, en in, de site terug te vinden: van spraakmakende nieuwsberichten en eigenzinnige reviews tot cataloguswerk en PR. Mocht hij een keer niet met Gameliner bezig zijn, wat zelden voorkomt, dan verliest hij zich in de wereld van horrorgames, actie-RPG’s en sci-fi first-person shooters.
-
PreviewPreview: Hands-off met Dlala Studios' Murals
Dlala Studios maakte in de pre-show van ONL bekend aan Murals te werken. Patatrick bekeek op de beursvloer dat sprookje eens van dichterbij.
0 reacties -
GameplayThe Witcher 3 Remastered: dit is de performance op Switch 2
The Witcher 3: Wild Hunt Remastered draait op Nintendo Switch 2 met maximaal 40 fps. CD Projekt Red deelt live op stream de resolutie en nieuwe features!
3 reacties -
TrailerKijk hier op 1 september om 18:00 de Harry Potter-showcase
De Harry Potter Back to Hogwarts Showcase 2026 is hier op 1 september om 18:00 Nederlandse tijd te zien. Wordt Hogwarts Legacy 2 eindelijk getoond?
4 reacties -
GameplayNieuwe The Witcher III: Wild Hunt - Songs of the Past gameplay
Wil je een deel van The Witcher III: Wild Hunt - Song of the Past's hands-off presentatie zien? Dat kan nu! CDPR heeft namelijk een supercut samengesteld!
0 reacties