Nieuwe Call of Juarez aangekondigd
Ubisoft heeft totaal onverwacht een oude franchise nieuw leven in geblazen! De western-shooter, genaamd Call of Juarez, krijgt een vervolg en wordt daarmee een trilogie! De vorige twee delen waren niet erg succesvol qua verkoopcijfers, maar toch probeert Ubisoft het opnieuw.
Ubisoft heeft net laten weten dat ze aan het werk zijn met de nieuwe game genaamd Call of Juarez: The Cartel. Call of Juarez is een cowboy serie gemaakt door Techland en uitgegeven door Ubisoft.
Ubisoft omschrijft het als het volgende:
De game zal zich in het heden afspelen in plaats van het wilde westen. Het verhaal wordt gecombineerd met het heden en het wilde westen waardoor er een vreemde sfeer ontstaat. Het zal om het drugs leven gaan in verschillende steden in Amerika waaronder Juarez en Los Angeles.
Marcel Kei, Game Designer bij Ubisoft, heeft er ook wat over losgelaten:
Call of Juarez The Cartel is een shooter met een sterk verhaal,
interessante personages en een grote variatie aan gameplay opties.
De game komt deze zomer uit op pc, Xbox 360 en PlayStation 3.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties