Nieuwe game voor de Dreamcast
Ja, je hoort het goed dit keer komt er geen nieuwe game uit voor de Nintendo Wii of PlayStation 3, maar voor de PC en Dreamcast. Voor de mensen die het niet meer weten, de Dreamcast was de laatste console van SEGA en wordt sinds 2002 niet meer verkocht.
De game genaamd Hypertension is een nieuwe versie van de game Blood, een First Person Shooter uit 1997. Het is echter nog onbekend wanneer de game zal verschijnen.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties