PlayStation kondigt State of Play aan voor 11 november
Sony heeft een nieuwe State of Play aangekondigd die morgen plaatsvindt. Deze keer ligt de focus op de Japanse PlayStation 5 Games.
Via een aankondiging op social media en haar officiële blogpagina liet Sony weten dat de State of Play op dinsdag 11 november wordt uitgezonden, vanaf 23:00 Nederlandse tijd. De livestream duurt ongeveer veertig minuten en word gepresenteerd in het Japans, met Engelse ondertiteling. Deze editie, getiteld “State of Play Japan”, richt zich op zowel bekendere titels als creatieve indiegames uit Japan. Sony belooft zoals te lezen op de PlayStation Blog een gevarieerd programma vol nieuwe games, interviews, nieuwe kijkjes op geanticipeerde titels en meer.
Zoals beschreven in de PlayStation Blog, bevat deze editie “zowel geliefde franchises als unieke indie-creaties”. Waar hoop jij op?
Sinds enige tijd is Joey helemaal om. Onze droogkloot van de redactie heeft zijn geliefde PlayStation 5 de deur uitgeschopt om over te stappen naar de pc master race. Dus niet meer languit op de bank met een zak chips erbij, maar in volle concentratie achter zijn dikke en zorgvuldig samengestelde setup. Deze wordt niet gebruikt voor sportgames, want daaraan heeft Joey een broertje dood, maar schotel hem een vette shooter voor en je ziet hem de rest van de avond niet meer terug. Daarnaast is Joey ook niet vies van een fikse portie zelfkastijding en zoekt hij de uitdaging in het uitspelen van enorm moeilijke games zoals Trials Fusion.
-
NieuwsLEGO onthult Boba Fett-displayset voor 18 jaar en ouder
LEGO heeft set 75455 Boba Fett onthuld. De Star Wars-displayset bestaat uit 1.544 stenen en verschijnt op 1 augustus. Let op: goedkoop is de set niet.
0 reacties -
Game review0Rhythm Paradise Groove review - Whoa, you go, big guy!
Rhythm Paradise Groove voor Nintendo Switch klinkt als muziek in de oren. Toch zijn er een paar herhalende noten. Lees meer in onze review.
0 reacties -
TrailerCyberpunk life-sim Nivalis Nights kent eindelijk releasedatum
505 Games en ontwikkelaar ION LANDS hebben na jarenlang ontwikkeling eindelijk de releasedatum van de cyberpunk life-sim Nivalis Nights onthuld.
1 reactie -
Game Over PodcastGame Over Podcast Seizoen 6, Episode 3: Digitale versus fysieke media
Daniël, Wim en Bram zijn deze week aanwezig om te praten over fysieke/digitale media, GTA 6, de staat van de industrie en meer in de Game Over Podcast.
0 reacties