Trailer: Moss 2 aangekondigd tijdens State of Play
Het is tijd voor een kleine muis in een heel groot VR-avontuur. Moss: Book II is namelijk aangekondigd tijdens de State of Play.
De eerste Moss-game is geliefd over de hele wereld. Volgens vele mensen is Moss de beste PS VR-game. Bekijk hier onze review van Moss, voordat je enthousiast wordt door de onderstaande trailer. De beelden tonen ons een sprookjesachtige wereld, waarin onze muis zich moet zien te redden van allerlei gevaren. Moss: Book II is gevuld met obstakels, ruig terrein en listige puzzels. Joshua Stiksma van ontwikkelaar/uitgever Polyarc geeft aan dat ze fan feedback ter harte nemen voor de ontwikkeling van de sequel.
Moss: Book II komt uit voor de PlayStation VR. Een exacte datum is nog niet bekend.
Waar Bram ooit begon als groentje, staat hij inmiddels aan de frontlinie en stuurt hij het redactieteam aan als Content Manager. Hij is overal op, en in, de site terug te vinden: van spraakmakende nieuwsberichten en eigenzinnige reviews tot cataloguswerk en PR. Mocht hij een keer niet met Gameliner bezig zijn, wat zelden voorkomt, dan verliest hij zich in de wereld van horrorgames, actie-RPG’s en sci-fi first-person shooters.
Reviewscore
Nog niet bekend
Platforms