Trailer: The First Berserker: Khazan aangekondigd

NEXON werkt aan een actie-RPG met Souls-like elementen die verbonden is met de Dungeon & Fighters franchise. Met de aankondiging van The First Berserker: Khazan kregen we direct een trailer voorgeschoteld.

Generaal Khazan en Ozma hebben de Pelos Empire van de draak Hismar gered. Het enige probleem is dat Khazan schuldig wordt bevonden aan verraad. Hierdoor wordt hij het rijk uitgezet. Hij moet niet alleen zien te overleven in de ruige bossen, maar ook de soldaten die jacht op hem maken. Gelukkig, weet Khazan zich goed te verdedigen. Verwacht dus veel hack & slash, want je krijgt weinig ademruimte. Hoe de wereld eruit ziet in The First Berserker: Khazan wordt duidelijk uit de trailer. Daarin valt ook de visuele stijl van de game erg op.

The First Berserker: Khazan gaat verschijnen voor de pc, Xbox Series en PlayStation 5.

Bron: The Game Awards
Anita van Beugen
Anita van Beugen Redacteur
Gemiddelde reviewscore: 3,5/5 164 reviews 1261 artikelen geplaatst

Anita is een strateeg pur sang. Bouwt ze geen personages vanaf de grond op in grootse RPG’s, dan sleutelt ze wel aan complete beschavingen in city- en survivalbuilders. Daarnaast beschikt Anita over de nodige rust en focus die van pas komen bij het spelen van snoeiharde indiegames. Nee, er is geen genre waar ze zich niet aan durft te wagen. En die opgebouwde expertise? Die zie je natuurlijk terug in haar uitgebreide en doordachte schrijfkunsten.

Packshot The First Berserker: Khazan

Reviewscore

Nog niet bekend

Ontwikkelaar

Neople

Uitgever

NEXON Korea Corporation.

Release

27 maart 2025

Platforms

PC
PS5
XBS
Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord