Nieuws
Knockout City stopt later dit jaar
De servers van Knockout City sluiten later dit jaar, maar de game krijgt nog wel een laatste seizoen aan content.
Een presentatie is niet compleet zonder een potje sporten. EA kwam namelijk met de trefbalgame Knockout City op de proppen.
De aankondiging van Knockout City was een hele bijzondere. De trailer begint met een aantal digitale personages die zo uit andere games lijken te komen. Zo zien we iemand die uit Counter Strike lijkt te komen, zien we een Orc die uit het wereldje van Warcraft lijkt te zijn gestapt, en zien we een 2D pixel-prinses. Deze personages hebben echter niets met de game zelf te maken. Knockout City is namelijk een trefbalgame waarbij je in teams online tegen elkaar speelt in stadse omgevingen. Je kunt de bal gooien en vangen, maar ook vijanden tacklen en aanvallen ontwijken om zo de overwinning te behalen.
Knockout City verschijnt 21 mei voor de pc, PlayStation 4, Xbox One en Nintendo Switch.
Een multimedia-rockstar van ongekend niveau. Claudia, oftewel Cloud, heeft één missie; je continu voorzien van het meest verse en sappige nieuws. Reviews, artikelen, visuele uitspattingen, ze draait er haar hand niet voor om. Is ze geen berichten aan het tikken, dan is ze op zoek naar de pareltjes onder de indiegames, verliest ze zichzelf in grootse JRPG's of verdedigt ze haar Jeugdjournaal Pokémon-expert titel met hand en tand.
In dit artikel
Je moet eerst inloggen om deze game aan je favorieten toe te voegen.
Ontwikkelaar:
Velan Studios
Uitgever:
Electronic Arts
Release:
21 mei 2021
Reviewscore:
Platforms:
Nieuws
De servers van Knockout City sluiten later dit jaar, maar de game krijgt nog wel een laatste seizoen aan content.
Nieuws
Knockout City wordt binnenkort een free-to-play game en wordt daarnaast niet meer door EA uitgegeven.
Downloadnieuws
De PlayStation Plus-games voor de maand november zijn bekendgemaakt, waaronder één van de drie gratis VR-games.
Nieuws
Knockout City Season 2 krijgt een Hollywood-thema en gaat volgende week live.