Zelda en co staan centraal in Hyrule Warriors: Age of Imprisonment

Hyrule Warriors: Age of Imprisonment is de volgende installatie binnen de franchise. In een gloednieuwe gameplaytrailer zien we wat er op het spel staat.

Menig The Legend of Zelda-veteraan gaat hier niet verrassend van opkijken, maar we nemen het in Hyrule Warriors: Age of Imprisonment op tegen de Demon King. Ja, Ganondorf bedreigt de boel weer eens en het is aan Zelda en diens kornuiten om er een stokje voor te steken. De nieuwe gameplaytrailer van de actiegame zit vol met flitsende gameplaybeelden, boeiende narratieve elementen en bijzondere visuals. Mocht je overigens Tears of the Kingdom of de vorige Hyrule Warriors-game gespeeld hebben, dan krijg je gratis zwaarden op de koop toe, mits je Hyrule Warriors: Age of Imprisonment in huis haalt natuurlijk.

Hyrule Warriors: Age of Imprisonment is beschikbaar vanaf 6 november voor de Nintendo Switch 2.

Bron: Nintendo
Bram Noteboom
Bram Noteboom Mede-eigenaar & Content Manager
Gemiddelde reviewscore: 3,6/5 166 reviews 4794 artikelen geplaatst

Waar Bram ooit begon als groentje, staat hij inmiddels aan de frontlinie en stuurt hij het redactieteam aan als Content Manager. Hij is overal op, en in, de site terug te vinden: van spraakmakende nieuwsberichten en eigenzinnige reviews tot cataloguswerk en PR. Mocht hij een keer niet met Gameliner bezig zijn, wat zelden voorkomt, dan verliest hij zich in de wereld van horrorgames, actie-RPG’s en sci-fi first-person shooters.

Packshot Hyrule Warriors: Age of Imprisonment

Reviewscore

4/5

Ontwikkelaar

KOEI TECMO GAMES

Uitgever

Nintendo

Release

6 november 2025

Platforms

NS2
Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord