De Kwestie: Wanneer hij uitkomt, haal ik een VR-bril in huis
De vorige keer dat jullie konden stemmen op de poll, hadden we de stelling: Liever een nieuwe IP dan een nieuw deel van een serie. 58% van de stemmers stemde hier mee in en speelt liever een nieuwe IP dan een vervolg op een bestaande game. De rest (42%) kan een vervolg wel waarderen. Onder de stemmers hebben wij de game Middle-earth: Shadow of Mordor voor de PlayStation 3 verloot.
We hebben weer een nieuwe stelling op de website staan. Het zal je vast niet ontgaan zijn dat Virtual Reality-brillen helemaal in aan het komen zijn. Veel grote spelers op de markt van gadgets zijn op dit moment een virtuele bril aan het ontwikkelen. Je kunt zelfs je eigen VR-bril maken met een stuk karton (Google Cardboard)! De stelling luidt dan ook:
Wanneer hij uitkomt, haal ik een VR-bril in huis
Bij het stemmen maak je kans op Diablo III: Ultimate Evil Edition voor de Xbox One!
Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.
-
NieuwsSilent Hill: Townfall voorzien van flinke update
De nieuwe update van Silent Hill: Townfall voegt een nieuwe moeilijkheidsgraad toe: hard mode.
0 reacties -
NieuwsBekijk hier eerste gameplaybeelden van Hunter: The Reckoning - Deathwish
Eerste beelden van de personagecreatie in Hunter: The Reckoning - Deathwish bekijk je hier!
0 reacties -
WeekendmodusWeekendmodus: van 30 oktober 2026 met Alan Wake 2
Komend weekend is het Halloween, dus de weekendmodus van deze week zit propvol met horrorgames. Wat speel jij?
87 reacties -
NieuwsMelvor Idle 2 verschijnt binnenkort in Early Access
Melvor Idle 2 verschijnt op 17 november in Steam Early Access met nieuwe skills en Jagex als uitgever.
1 reactie
Ik sta op het punt te vertrekken naar de EGX en ik hoop dat ik daar meer van de Re-Vive (SteamVR) kan zien (proberen) (H)
Momenteel ben ik er niet echt enthousiast over.
VR staat nog in de kinderschoenen.
Qua graphics bijv. loopt het nog erg achter.
ik denk dat het pas over een paar jaar interessant wordt. (H)
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.