Gameliner Awards: Stem op de beste game van 2014
Wie gaat er uiteindelijk met de Gameliner Award voor Beste game van 2014 vandoor? Dat bepaal jij! De games die in de voorrondes de meeste stemmen hebben vergaard, hebben het tot de eindronde weten te schoppen. In onze ogen zitten er bovendien toch wat leuke verrassingen tussen. Vergeet nadat je gestemd hebt ook niet in een reactie aan te geven op welke game je hebt gestemd en waarom, want daar zijn we ook erg benieuwd naar. Bovendien maak je dan ook nog eens kans op te gekke prijzen. Stemmen kan tot en met 31 december.
Hieronder vind je meer informatie, nieuws, artikelen en reviews van de genomineerde games die kans maken op de Gameliner Award voor 'Beste game van 2014'.
- Assassin's Creed Unity
- Child of Light
- De Sims 4
- Destiny
- Dragon Age: Inquisition
- Far Cry 4
- FIFA 15
- Forza Horizon 2
- Goat Simulator
- Mario Kart 8
- Middle-earth: Shadow of Mordor
- NBA 2K15
- Pro Evolution Soccer 2015
- South Park: The Stick of Truth
- Valiant Hearts: The Great War
In het volledige overzicht van de Gameliner Awards 2014 vind je meer informatie, onder andere over de categorieën uit de voorrondes, de prijzen die je kunt winnen en meer.
Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.
-
NieuwsBeast of Reincarnation patch pakt flink aantal problemen aan
Beast of Reincarnation krijgt met patch v1.0.7 een flinke update die camera-, performance- en parryproblemen aanpakt. Meer patches zijn in de maak.
5 reacties -
NieuwsWiet roken in Halloween mogelijk, game geband in Australië
In de aanstaande Halloween: The Game kunnen spelers een jointje roken, maar hierdoor is de game wel geband in Australië en Nieuw-Zeeland.
8 reacties -
NieuwsMeer dan één miljoen wandelaars in Big Walk na een week
Ben jij al gaan wandelen in Big Walk? Wel, meer dan 1 miljoen spelers deden het al! De ontwikkelaar viert deze bijzondere mijlpaal met een dankwoord.
3 reacties -
TrailerOok Cloud krijgt zijn eigen Final Fantasy Resonance-trailer
Verschillende bekende Final Fantasy-figuren komen langs in Final Fantasy Resonance. Ook Cloud Strife is van de partij: bekijk hier zijn trailer!
0 reacties