Winacties: Prijsvraagwinnaars Wings of Prey bekend
Twee weken geleden plaatsten we een prijsvraag online waarmee je Wings of Prey kon winnen. Vandaag is het dan eindelijk tijd om de winnaars van deze verrassend sterke WOII vliegsimulator bekend te maken. De prijsvraag luidde:
Wat is de oude naam van de Achterhoekse muziekband die is vernoemd naar een vliegtuig dat furore maakte tijdens WOII?
We werden weer overspoeld met goede antwoorden en hebben geheel willekeurig de volgende winnaars uitgekozen, die wisten te vertellen dat het antwoord op de vraag The Spitfires moest zijn:
Chuckie
LangeDon
josenmarjan
Van harte gefeliciteerd en heel veel plezier met de game!
Voor de verliezers zetten we vandaag weer een nieuwe prijsvraag online, dus houd de site in de gaten.
Let op: Wij hebben heel veel deelnemers gehad zonder gebruikersnaam, met wel een goed antwoord. Deze deelnemer hebben wij buitengesloten van deelname.
Niet gewonnen? Iedereen die deelgenomen heeft krijgt nog een leuke korting, houd je mail in de gaten!
Met vriendelijk groet,
Het Gameliner-team.
Laatste reacties