Winacties: Win een game van Alice in Wonderland
In samenwerking met de Nederlandse uitgever Denda Games geven wij de game: Alice in Wonderland maar liefst twintig keer weg.
Je hoeft dit keer niet veel te doen om kans te maken op de game. Je hoeft alleen even ons te followen of ons te liken op Facebook. Het mag ook beiden natuurlijk.
Zet op je Twitter of Facebook dat Alice jouw hulp nodig heeft en plaats een link naar deze prijsvraag.
"Alice heeft mijn hulp nodig! *link* < (plak hier de link in) @Gameliner"
In Alice in Wonderland gebeuren er allerlei vreemde dingen in het Victoriaans huis waar een betrekkelijk jonge dame intrekt. Ze hoort een jong meisje haar om hulp roepen, maar er is niemand anders in het huis aanwezig (spookie), na een zoektocht komt ze erachter dat Alice, samen met andere meisjes uit de buurt, tien jaar geleden is verdwenen.
Ga jij Alice helpen?
-
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
0 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties