
Trailer
Ken komt zich mengen in de strijd van FATAL FURY: CotW
gisterenCapcom heeft een gloednieuwe trailer uitgebracht voor Ken van Street Fighter die het roster van FATAL FURY: City of the Wolves deze zomer komt versterken.
Vorig jaar hebben we al twee gebruikers verblijd met een PlayStation 3-versie van de indiegame ibb & obb, vandaag verschijnt ook de pc-versie van deze leuke co-op game. De game draait helemaal om samenwerken en spelers moeten samen ingenieuze puzzels oplossen.
In samenwerking met de Nederlandse mannen van Sparpweed en mede-ontwikkelaar Codeglue mogen we wederom een tweetal codes van hun game ibb & obb weggeven, ditmaal dus voor de pc. Het betreft hier zelfs het Best Friends Forever Double Pack, wat betekent dat winnaars naast de game, ook een code zullen ontvangen om aan een vriend of vriendin te schenken. Hierdoor heb je sowieso een co-op partner achter de hand om deze leuke game mee te spelen.
Om kans te maken op deze vrolijke game hoef je alleen maar hieronder jouw antwoord op de volgende vraag achter te laten:
Met wie speel jij co-op games het liefst en waarom?
Deze prijsvraag is afgelopen, je kunt niet meer meedoen.
Trailer
Capcom heeft een gloednieuwe trailer uitgebracht voor Ken van Street Fighter die het roster van FATAL FURY: City of the Wolves deze zomer komt versterken.
Nieuws
Summer Games Done Quick 2025 is achter de rug. Het goede doelen evenement heeft ook dit jaar weer ontzettend veel geld weten binnen te halen met donaties.
Gerucht
Naar verluidt zou Square Enix werken aan een Remake van Dragon Quest VII die in het fiscale jaar 2026 uit zou moeten gaan komen. Dat meldt de website...
Nieuws
Het is wellicht niet nieuws waar je op zit te wachten, maar volgens de game director van Donkey Kong Bananza kan het zijn dat je frame drops gaat ervaren.