Anran krijgt nieuwe look in Overwatch
Overwatch is momenteel bezig met een heuse comeback. De game heet nu opnieuw gewoon Overwatch (die '2' hebben de makers laten vallen) en het eerste seizoen van de reboot loopt op z'n einde. Nog niet alles is perfect en regisseur Aaron Keller geeft ons nu een update over een bepaald personage dat er volgend seizoen wat anders zal uitzien.
Wat verandert er aan Anran?
Het gaat hier om Anran, één van de vijf nieuwe heroes die we kregen toen seizoen 1 van start ging. Dit personage kreeg namelijk wat kritiek van de community (en van de stemactrice zelf) omdat ze er iets te jong uitzag en een 'babyface' had. De kritiek werd gehoord en voila: een nieuw design voor Anran staat klaar! Ze ziet er nu ouder, wijzer en meer bad-ass uit. Bekijk de aankondiging van Keller hieronder, waarin je de verschillen tussen de oude en nieuwe versie kan zien.
Overwatch seizoen 1 loopt ten einde op 14 april. De game is beschikbaar op de PlayStation-consoles, Xbox-consoles, pc en Nintendo Switch.
Messcherp en altijd to the point. Simon charmeert met zijn heerlijke Vlaamse accent, maar overtuigt vooral met een luchtige en toegankelijke stijl. Dankzij zijn talent om complexe materie te doorgronden, weet hij heldere en duidelijke teksten te schrijven waardoor je precies weet waar je aan toe bent. Stoffige feiten worden moeiteloos omgevormd tot boeiende verhalen. Met een uitgesproken affiniteit voor indiegames en Japanse media ben je met Simon verzekerd van een eigenzinnig en onderscheidend stuk.
Reviewscore
3,5/5
Platforms
-
TrailerOverwatch D.Mon-gameplaytrailer toont mix van D.Va en Reinhardt
Mocht je willen weten hoe de nieuwste Hero in Overwatch speelt, goed nieuws! De nieuwe gameplaytrailer toont precies wat D.Mon naar de game brengt.
0 reacties -
TrailerBlizzard onthult nieuwe tank D.Mon voor Overwatch
D.Mon is de nieuwste Hero die aan het Overwatch-roster wordt toegevoegd. Deze tank is onderdeel van de Koreaanse MEKA Squad.
0 reacties -
TrailerOverwatch krijgt kleurrijk YOASOBI-evenement
Overwatch krijgt een muzikaal cross-over evenement met het kleurrijke popduo YOASOBI. Verzamel nieuwe skins en geniet van de muziek!
0 reacties -
TrailerNieuwste Overwatch-Hero Shion ontvangt gameplaytrailer
De nieuwste Hero van Overwatch, die we ondertussen kennen als Shion, maakt een flitsende opkomst in de kersverse gameplaytrailer.
0 reacties
Is het heel erg als ik geen verschil zie?
Nou dan zijn we gelukkig ook weer klaar met deze gefabriceerde outrage, zijn ze ook nog weer in het nieuws geweest voor de gratis publiciteit.
Ik had laatst een reactie op Overwatch, en toen zei ik "T nieuwe personage wordt een regenboog personage, als 1 april grap."
Waarop iemand zei "Ze hebben al veel regenboogpersonage's" toen zocht ik naar n video die ik laatst had gezien en die kon ik toen niet vinden maar nu eindelijk weer gevonden.
Hierbij de link: https://www.youtube.com/watch?v=RoRjqwwOOwQ
Overwatch was ergens leuk maar ook wel gewoon te groot geworden en niet echt in de goede zin als je t mij vraagt, het heeft meer kapot gemaakt dan goed gedaan.